Koupaliště Turnov Maškova zahrada – Ceník, atrakce, webkamera

Koupaliště Turnov Maškova zahrada – Ceník, atrakce, webkamera

Koupaliště Turnov se nachází v areálu Maškovy zahrady ve stejnojmenném městě na ulici Vojtěcha Maška 2300. Jedná se o městské koupaliště moderního střihu, které má celou řadu vodních radovánek a atrakcí.

Koupaliště Turnov se představuje

Turnovské koupaliště, které je situované ve velkém a moderním sportovně-rekreačním areálu v Maškově zahradě.

Koupaliště Turnov je opravdu vkusně rekonstruovaný areál

V teplých letních dnech nabízí ideální možnost koupání i relaxace. Na své si zde přijdou i milovníci vodních hrátek a vodních atrakcí. Koupaliště Turnov najdete v jižní části města na levém břehu řeky Jizery.

Popis koupaliště

V aquaparku, který je velmi moderní (rekonstrukce 2016), najdou příznivci venkovního koupání bazén, který na délku měří 25 metrů. Tento bazén má atypicky řešený nepravidelný tvar.

Pro děti je to tady malý ráj

Ten zabírá plochu 795 čtverečních metrů a maximální hloubka bazénu je 1,6 metrů. Dále zde najdete brouzdaliště, skluzavky a samozřejmě sociální a gastronomické zázemí.

Hlavní atrakcí celého aquaparku je rychlá kamikaze skluzavka, která měří 23,17 metrů a na výšku má 9,86 metrů. Kamikaze skluzavka je ve žlutém provedení a má tři dráhy.

Další atrakce

Mezi další atrakcí městského koupaliště patří červený tobogán o délce 92 metrů. Výška tobogánu je 9,86 metrů. Velkou legraci si také užijete na dětské skluzavce, která má pro změnu zelenou barvu.

Další vodní atrakcí pro dětské návštěvníky je kaskádovitý bazének včetně řady drobných atrakcí. Všechny tři rychlé vodní radovánky jsou umístěny vedle sebe.

Hlavní bazén je opravdu veliký

Pro nejmenší návštěvníky

Pro nejmenší návštěvníky je zde k dispozici příjemný dětský bazén o ploše 65 metrů čtverečních a maximální hloubce 0,30 metrů.

Sportovní vyžití

K venkovnímu bazénu o délce 25 metrů se přimyká atraktivní skatepark, hřiště a in-line dráha. Samozřejmostí je možnost parkování v areálu koupaliště a zapůjčení lehátek zdarma.

Noční koupání

Koupaliště Turnov nabízí pro širokou veřejnost také praktické noční koupání. Noční koupání je možné pouze v předem ohlášených termínů, takže je potřeba sledovat webové stránky koupaliště. Noční koupání je zpravidla možné od 20:15 do 22:30 hodiny.

Mapa koupaliště Turnov

Mapa koupaliště Turnov

Názory návštěvníků

Návštěvníci koupaliště v Turnově hlavně oceňují velké a rychlé vodní atrakce pro děti. Velmi atraktivní je zejména rychlá kamikaze skluzavka v žluté barvě, kde se mohou děti pořádně vydovádět. Velmi žádané je také netradiční noční koupání, které mohou využít lidé, kteří jsou celý den v práci.

Vstupné a otevírací doba

Celodenní vstupenka vyjde vaší peněženku na 120 korun, přičemž děti zaplatí 80 korun.  Provozní doba koupaliště se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky koupaliště.

Koupaliště Turnov závěr

Koupaliště Turnov je moderní areál se spoustou zeleně a službami opravdu na úrovni. Je tu dostatek atrakcí, ale i klidová zóna pro sportovní plavce. Dětský bazén je celý z nerezu a velmi příjemný na koupání. Tady si snad zkrátka nelze přát více. V horkém letním dni zkrátka určitě chcete mít koupaliště Turnov poblíž.

 

Doporučujeme

O autorovi: Recepční Hotelove.cz

Jsem recepční na Hotelove.cz a budu vaše průvodkyně tímto webem i všemi těmi krásnými hotely venku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *