Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupaliště Mladá Boleslav 2022 – Ceník, otevírací doba

Koupaliště Mladá Boleslav se nachází ve stejnojmenném městě na ulici Jičínská. Jedná se o rozlehlé a moderní městské koupaliště pro všechny věkové skupiny.

Koupaliště Mladá Boleslav se představuje

Koupaliště v Mladé Boleslavi nabízí skvělé možnosti sportovního vyžití u vody pro všechny věkové skupiny návštěvníků. Naleznete zde atraktivní vodní svět, dobře upravená dětská i sportovní hřiště, písečnou pláž se zábavnou nafukovací trampolínou.

Pohoda ráno na koupališti

Vodní svět koupaliště Mladá Boleslav

Ve vodním světě najdete moderní multifunkční bazén, rekreační bazén a brouzdališti pro děti. Voda má trvale příjemných 26 stupňů Celsia. Koupaliště se tak přiřadilo mezi termální, což je skvělé pro chladnější počasí, kdy venkovní teploty zdaleka neatakují třicet stupňů Celsia.

Je to hotový dětský ráj

Multifunkční bazén

Multifunkční bazén je hlavní atrakci celého koupaliště. Nabízí kupříkladu 25 metrů dlouhý bazén se šesti drahami, více jak 60 metrový dlouhý tobogán, skokanské můstky, vodní clonu, relaxační chrliče, adrenalinovou divokou řeku, zábavnou vodní lávku a speciální vodní věž Aqua Tower.

Hodně zajímavá atrakce

Rekreační bazén

Rekreační bazén je určen hlavně pro ty, kteří chtějí u vody spíše odpočívat a nabírat novou sílou a energii. Z tohoto důvodu nabízí rekreační bazén zejména odpočinek a relaxaci.

Dětské a sportovní hřiště

Dětské a sportovní hřiště poskytují zábavu a pobavení pro všechny věkové generace. Zahrát si zde můžete malou kopanou, plážový volejbal nebo badminton.

V areálu hřišť jsou taktéž instalovány odpočinkové ruské kuželky, dva stoly pro stolní tenis a dvě dráhy na minigolf. Sportovní nádobíčko si můžete zapůjčit zcela zdarma v půjčovně koupaliště.

Koupaliště Mladá Boleslav má hodně zeleně

Děti si zde opravdu užijí

Písečná pláž

Součástí areálu je příjemná písečná pláž s jemným, bílým pískem, kde se vám bude dobře odpočívat a slunit se. U pláže je také nafukovací trampolína, která měří 10 x 16 metrů.

O letních prázdninách je v areálu koupaliště pořádán dětský klub a atraktivní noční koupání. V průběhu letní sezóny je součástí městského koupaliště potápěčské centrum.

Koupaliště Mladá Boleslav myslí i na ty nejmenší návštěvníky.

Názory návštěvníků

Návštěvníci koupaliště v Mladé Boleslavi zejména chválí multifunkční bazén, který splňuje všechna kritéria moderního koupaliště. Velmi populární je také večerní koupání, které je ideální pro lidi, kteří jsou celý den v práci.

Vstupné koupaliště Mladá Boleslav

Celodenní vstupenka vyjde vaší peněženku na 100 korun, přičemž děti zaplatí 63 korun. Pozitivní je, že se tady nezdražovalo letos ani loni. To je opravdu vyjjimečné.

* Ceník aktualizovaný k 1.7.2022.

Otevírací doba 2022

Provozní doba koupaliště se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky koupaliště.

Nejčastěji je otevřeno mezi 9:00 a 19:00.

Zlevněné vstupné

  • Odpolední koupání (Po – Pá 16:00 hod – 19:00 hod) je za 50,- Kč. Držitelé MB karty mají nárok na slevu 20%.
  • V létě je možné využít i noční koupání 19:30 hod – 23:30 hod, které stojí 63,- Kč.

Parkování

Hlavní koupaliště se nachází na východní straně areálu a má kapacitu 120 míst. Většinou dostačuje, ale případně je možné parkovat i v okolí u Penny Marketu, bauMaxu nabo na sídlišti.

Veřejná doprava

Přímo před arálem se nachází zastávka MHD – Mladá Boleslav, Jičínská. Ta patří k velmi frekventovaným zastávkám s mnoha spoji. Z mnoha míst Boleslavy sem jezdí autobusy napřímo.

Chcete zkusit raději koupání v přírodě? Nedaleké jezero Lhota je jasná volba!

Koupaliště Mladá Boleslav shrnutí

Koupaliště Mladá Boleslav je opravdu hezký areál na okraji Boleslavi (blízko dálnice). Nabízí příjemné a moderní prostředí s mnoha bazény. Každý bazén je jasně určený na něco jiného. Najdete tu spoustu atrakcí, které jenom tak někde neuvidíte. Kvalita služeb je perfektní úrovni.

Diskuze ke článku