Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupaliště Klánovice – Otevírací doba, ceník, průvodce

Koupaliště Klánovice najdete v Praze 9 – Klánovicích, konkrétně na adrese V Jehličině 1040. Je to menší, ale velmi hezké a útulné koupaliště.

Koupaliště Klánovice se představuje

Koupaliště Klánovice se nachází v pražské čtvrti, která patří k nejhezčích a nejpříjemnějších pražským čtvrtím. Koupaliště je rovněž hezké a příjemné místo k relaxaci či k příjemnému posezení pod barevnými slunečníky.

Letní pohoda na koupališti Klánovice

Popis bazénů

Na plovárně v Praze Klánovicích jsou pro všechny věkové kategorie připraveny zrekonstruované 2 bazény.

První má rozměry 25 x 10 metrů, druhý pak 15 x 10 metrů. Oba bazény disponují pozvolným vstupem do vody, takže jsou ideální vodní plochou pro děti i dospělé.

Dále je jsou zde sociální zařízení, převlékárny, občerstvení a dvě příjemné letní zahrádky.

Je to malé, ale velmi hezké koupaliště

Občerstvení

Pokud se budete chtít na koupališti občerstvit, tak zde máte pestrý výběr džusů, točenou malinovku, velké množství ledových čajů, frappé, tureckou kávu, čaj, ledovou tříšť nebo nealkoholické pivo.

Z alkoholických piv si pak zde můžete objednat desítku Perštejn nebo ovocné pivo.

K zakousnutí si pak zde můžete dát langoš, párek v rohlíku, grilovanou klobásu, hamburger, smažený sýr nebo pannini.

Pohled z výšky na koupaliště Klánovice

Hřiště pro děti

Součástí letní plovárny jsou také hřiště pro děti včetně hřiště pro nejmenší návštěvníky s houpacími zvířátky. Zde se děti mohou houpat, skákat nebo klouzat.

Hned vedle dětských hřišť jsou situované hřiště po starší děti a dospělé. Jedná se především o mini-golf a oplocené hřiště pro plážový volejbal. Nedaleko od koupaliště jsou také tenisové kurty a fotbalové hřiště.

Koupaliště Klánovice najdete na okraji Prahy

Relaxace na lehátkách

U obou bazénů můžete po celý den relaxovat a odpočívat na lehátkách se slunečníky nebo na rozlehlé travnaté louce.

K rozhýbání vašich svalů jsou zde k dispozici také 2 trampolíny, které budou milovat zvláště vaše děti. Trampolíny však doporučuji vyzkoušet i dospělým, neboť zahřátí všech svalů na těle je důležitá věc.

V areálu plovárny jsou k dispozici rovněž 3 venkovní stoly pro stolní tenis.

Parkování

Všichni, kteří k plovárně přijedou autem, tak jistě potěší bezproblémové parkování, které je hned u koupaliště. Velmi blízko koupaliště je také autobusová zastávka číslo 261.

Mají tady skvělé dětské hřiště

Otevírací doba a vstupné

Letní koupaliště Klánovice je otevřeno od května do konce září. Ve všední dny je zde otevřeno od 10 do 19 hodiny, o víkendech od 9 do 19 hodiny.

Celodenní vstupné pro dospělého činí 120 korun, děti, studenti a senioři pak zaplatí 80 korun. Rodinná vstupenka vyjde váš rodinný rozpočet na 290 korun. Od 16 hodiny pak zde dospělí zaplatí 70, děti 50 korun.

Koupaliště Klánovice závěr

Koupaliště Klánovice patří k nejhezčím v Praze. Pohodové malé koupaliště, skvěle vybavené s krásným prostředním. Tady je opravdu radost trávit horké letní dny. Na okraji Prahy je opravdu krásně!

Diskuze ke článku