Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupaliště Hustopeče u Brna – Průvodce, ceník, otevírací doba

Koupaliště Hustopeče najdete ve stejnojmenném moravském městě na Dukelském náměstí 2 v Jihomoravském kraji.

Představujeme koupaliště Hustopeče

Koupaliště v moravských Hustopečích se může pochlubit rychlým tobogánem a skluzavkou s mnoha dalšími možnostmi sportovního vyžití.

Moderní koupaliště nabízí vodní zážitky všeho druhu. Těšit se zde můžete na masážní trysky a protiproudový kanál.

Panorama koupaliště Hustopeče

Plavecký bazén

Koupaliště v Hustopečích bylo uvedené do provozu v roce 1996. Hlavním lákadlem moderního areálu je především plavecký bazén se startovacími bloky, který má rozměry 25 x 15 metrů.

Vodní atrakce všeho druhu

Plovárna se dále může honosit kanálem s proudem a velkou dvojskluzavkou, na které můžete dovádět se svými kamarády a kamarádkami.

Pro relax a odpočinek pak slouží soustava masážních bazénů s populárními vodotrysky, osvěžujícím vodním hřibem, masážními tryskami a atraktivním podvodním osvětlením.

Koupaliště Hustopeče v podvečer

Vodní plochy pro děti

Koupaliště v Hustopečích rovněž disponuje dětským bazénem s vodním hřibem a dětskou skluzavkou

Na své si zde přijdou i skákavé a dovádivé děti, neboť je zde pro ně připraven dojezdový bazén pro tobogán a další vodní atrakce včetně tobogánu, který má modrou barvu. Tobogán má délku 70 metrů.

Na klikatící se tobogán se můžete dívat z travnatých ploch, které slouží pro oddech a odpočinek.

Koupaliště Hustopeče nabízí mnoho atrakcí

Občerstvení

Posilnit své tělo se též můžete rychlým občerstvením ve 3 stálých bufetech. Bufety nabízejí základní sortiment rychlého občerstvení.

Sportovní hřiště

Patříte-li mezi příznivce pohybových aktivit všeho druhu, tak vězte, že si zde můžete zahrát plážový fotbal, plážový volejbal, či tenis na tenisových kurtech.

Dále je zde sportovní stadion, sportovní hala a sauna. Pro vaše nejmenší ratolesti je určeno dětské hřiště s prolézačkami.

Koupaliště Hustopeče nabízí skvělé koupání

Ubytování

Ubytovat se můžete v autokempu, který je situován hned vedle plovárny. Autokemp s názvem Formanka nabízí dostatek travnaté plochy pro stany a místa pro karavany.

V kempu se však také můžete vyspat v hotelu nebo v dřevěných chatkách.

Kapacita hotelu je 26 pokojů pro 80 osob. Dřevěných chatek je pak dvanáct s kapacitou 48 osob.

Modrá tobogán je dlouhý 70 metrů

Otevírací doba a vstupné

Letní koupaliště v Hustopečích je otevřeno pouze od června do konce srpna. Od pondělí do pátku je zde otevřeno od 14 do 19 hodiny, o víkendech pak od 10 do 20 hodiny.

Celodenní vstupné pro dospělého činí 85 korun, děti 6 – 15 let a studenti pak zaplatí 50 korun. Vstupné o víkendech je 110 korun pro dospělého, 75 korun pro dítě.

* Ceník aktualizovaný k 1.7.2022.

Koupaliště Hustopeče závěrečné shrnutí

Je to moderní a velmi dobře vybavené koupaliště. Patří spíše k těm větším. Můžete tu dělat spoustu věcí. Nabídka klouzaček zaujme děti, dospělí si zase rádi odpočinou v relaxačních bazéncích. Okolo jsou hřiště a rovnou tři občerstvení. Také nabídka ubytování je hodně nadstandardní.

Návštěvu koupaliště Hustopeče vám tak můžeme od srdce jenom doporučit! Běžte do toho!

Diskuze ke článku