Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Karlínská pivnice v Praze – Menu, pivo, naše tipy

Karlínskou pivnici najdete v pražské čtvrti Karlín na poklidné ulici Březinova 2. Pivnice sídlí nedaleko krásného Lyčkova náměstí.

Současnost pivovaru / Karlínská pivnice

Pivnice se nachází ve velmi poklidné části Karlína, kde si s přáteli nebo s kolegy z práce můžete v poklidu sednout ke kvalitními českému pivu i dobrému českému jídlu.

Karlínská pivnice interiéry

Přivítá vás zde nejen ochotná obsluha, ale rovněž příjemná a zároveň dostatečně rozlehlá zahrádka, dále pak téměř idylické domácké prostředí a příjemné posezení nejen ve stínu rozložité lípy.

Ve stálém jídelním lístku pak najdete především tradiční česká hlavní jídla a polévky.

Nepasterizované tankové plzeňské pivo!

A jaké pivo se v Karlínské pivnici čepuje?

Hlavním tahákem je zde nepasterizované tankové plzeňské pivo, což ocení každý, kdo chce pít opravdu kvalitní a ideálně chlazené pivo.

Mezi nejoblíbenější zdejší piva tak zde logicky patří dvanácti stupňový klasický světlý ležák Pilsner Urquell a světlý ležák Pilsner Urquell šnyt.

Dále si zde můžete pochutnat na černém Velkopopovickém Kozlu nebo nealkoholickém Birrelu, který jistě přijde vhod všem řidičům nebo cyklistům.

Útulná Karlínská pivnice

Restaurace Karlínská pivnice

K výtečnému českému pivu zde rovněž můžete ochutnat klasická česká jídla. Mezi oblíbená zdejší jídla patří například Karlínské pečené koleno nebo pečené krutí stehno na grilu.

K tomu dostanete čerstvě strouhaný křen a omáčku podle vlastního výběru. Vybrat si můžete z ostřejší pepřové, lahodné tatarské, zdravé česnekové nebo omáčce barbecue.

Vaří tady dobroty!

K hlavnímu chodu pak vřele doporučuji vydatnou česnekovou polévku s hermelínem nebo staročeskou kulajdu s vejcem. Z menších jídel se pak můžete pochutnat na hovězím tataráku či na grilované krutí klobáse nebo romadúru zapečeným ve slanině.

Víkendová nabídka

Karlínská pivnice nabízí každý víkend pro všechny své příznivce speciální jídla. Mezi ta tradiční jídla patří sobotní dokřupava a dozlatova opečené vepřové koleno s nakládanou zeleninou, křenem a chlebem nebo nedělní pečená kachnička s červeným zelím a bramborovými nebo houskovými knedlíky.

Karlínská pivnice má kanál

Popis lokálu Karlínská pivnice

Pivnice je klasickou rušnou a velmi živou českou hospůdkou, kde si k pivu můžete dopřát ryze českou kuchyni a zároveň se dívat na sportovní přenosy v televizi. Samozřejmostí je zde wi-fi připojení a sympatická zahrádka. Kouření je zde povoleno, takže hospůdka je velmi rychle zakouřená. Interiér je nicméně příjemný a čistý.

Karlínská pivnice otevírací doba

Karlínská pivnice je otevřena od pondělí do soboty od 11 do 24 hodiny a v neděli od 11 do 23 hodiny.

Karlínská pivnice závěr

Karlínská pivnice je skvělý podnik! Stylová pivnice na krásné místě v Karlíně. Zaměřují se tady na českou kuchyni a tu umí sakra dobře. Takže tady nezbývá nic jiného, než vás vyzvat k tomu abyste tento skvělý podnik podpořili.

Diskuze ke článku