Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hotel Messonghi Beach na Korfu – Recenze a moje zkušenosti

Messonghi Beach je to pravé místo pro odpočinek v Řecku. Rozsáhlý hotelový komplex se podobá spíše malému městečku. Také zde mají téměř neuvěřitelných 1.000 pokojů. Hotelový areál má mnoho budov, kde si ubytování podle svého gusta vybere snad každý. Od luxusních a velmi pohodlných pokojů až po útulné samostatné bungalovy pro rodiny s dětmi. Úroveň služeb je zde prvotřídní.

V hotelu Messonghi Beach si přijdou na své milovníci chutného jídla. Určitě doporučuje zvolit variantu All inclusive. Hotel má pět několik restaurací a barů, které nabízí bohatý výběr mezinárodní i řecké kuchyně.

Hotel Messonghi Beach na Korfu hlavní budova

Vybavení hotelu a zábava

Nudit se zde také nebudete. Hotel má vlastní wellness centrum a bohaté sportovní zázemí, včetně možností vodních sportů. Hlavní atrakcí je samozřejmě koupání. Vodu si užijete ve 3 venkovních bazénech.

Dva velké bazény jsou určené pro dospělé a třetím slouží jako aquapark pro děti. A teď to nejlepší. Hotel se nachází přímo u krásné písčité pláže! Má vlastní soukromou a dobře udržovanou pláž s veškerým zázemím. Veškeré služby tak můžete mít už v ceně ubytování.

Hotel Messonghi Beach - vybavení pokoje.

Poloha hotelu

Poloha hotelu Messonghi Beach je doslova ideální téměř ve středu ostrova Korfu. Hotel je situován mezi vesničkami Moraitika a Messonghi 22 kilometrů od hlavního města Kerkyry, kde je také letiště.

Transfer je sem tedy rychlý a hotel může posloužit jako ideální startovací bod pro poznávání ostrova Korfu. Kousek od hotelu je autobusová zastávka nebo si zde můžete půjčit auto.

Hotel Messonghi Beach recenze a hodnocení

Hotel si drží poměrně slušná hodnocení. Na Google firmách například hotel hezkých 4.0 bodů z 639 recenzí. Na Invii má 8,1/10 na 380 recenzí. Úplně stejné hodnocení je aktuálně na Booking.com, ale z více recenzí (konkrétně 486). Nejpřísnější je opět Tripadvisor.cz, kde je aktuálně průměrných 3,5 bodů z 5 možných.

Hotel Messonghi Beach a jeho pláž.

Závěr o hotelu Messonghi Beach

Messonghi Beach je nepochybně jednou z nejlepších voleb ubytování na Korfu. Je to krásný a dobře zařízený hotel, který nabízí prakticky všechny myslitelné služby. Nabízí klid a krásné koupání stejně jako mnoho možností zábavy a vyžití.

Dovolená All inclusive vás nabije novou energií. Jenom musíte počítat s tím, že domu zřejmě přijedete o nějaké to kilo těžší. Messonghi Beach je krásný hotel, který vám můžeme jenom doporučit. Zároveň také Korfu je jedním z nejhezčích ostrovů Řecka a díky dovolené v Messonghi Beach ho můžete poznat i vy.

Diskuze ke článku

0/100