Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hotel Angela Beach Korfu – oblíbený hotel kousek od Kerkyry

Hotel Angela Beach Korfu je krásný plážový hotel na samém severu Korfu. Je to velmi příjemné místo na strávení dovolené. Hotel tvoří dvě nízké maximálně třípodlažní budovy hned u písčité pláže. Je to v blízkosti vesnice Astrakeri a Roda, které jsou volně rozprostřené po krajině. V okolí je tak spousta zeleně a hlavně klid.

Hotel je dvouhvězdičkového standardu, i když vypadá o třídu vyšší. Angela Beach poskytuje nabízí čisté a hezké dvoulůžkové pokoje. Všechny mají vlastní sociální zařízení a veškeré vybavení odpovídají tříhvězdičkovému standardu. Samozřejmostí je vlastní balkon nebo terasa.

Pokoje jsou prostorné a je v nich možné umístit až dvě přistýlky. Díky tomu je hotel vhodný pro samostatné páry, ale i rodiny s dětmi.

Hotel Angela Beach Korfu pokoj

Ceny hotelu Angela Beach Korfu

Hotel Angela Beach na Korfu si většinou objednávají přímo cestovní kanceláře, které mají hromadné slevy. Samozřejmě si hotel může člověk rezervovat i individuálně a pak se cena běžně pohybuje kolem 1.500 – 2.000 Kč za noc. Ale pozor, kvůli oblíbenosti hotelu je v létě zarezervovaný hodně dlouho dopředu.

Teplota vody
Jaká je aktuálně teplota moře v Řecku? Napoví náš článek.

Restaurace a stravování

Hotel má vlastní restauraci, která nabízí all inclusive stravování. Obzvláště krásná je letní terasa s výhledem na moře a do zahrady. Navíc si budete moci užívat neomezeně nápojů včetně těch alkoholických a také výbornou místní zmrzlinu.

Hotel Angela Beach Korfu zahrada

Vybavení hotelu

Zabavit se můžete v bazénu přímo před hotelem, na krásné písčité pláži a nebo při hraní stolního tenisu, volejbalu, basketbalu nebo u kulečníku. Na všechny tyto eventuality je hotel připraven. Pláž je písčitá a nachází se skutečně hned před hotelem.

Většina pokojů má také přímý výhled na moře. Zapůjčení lehátek a slunečníků je zdarma. Personál hotelu je velmi milý, vstřícný a celkově velmi profesionální. Není problém se domluvit, i když neumíte moc jazyků.

Hotel má výhodnou polohu ve středu severního pobřeží ostrova. Můžete tak odtud zavítat na mnohá zajímavá místa včetně známého Kanálu lásky nebo na nejvyšší vrchol Korfu. Transfer z letiště trvá necelou hodinku.

Hotel Angela Beach Korfu bazén

Hodnocení Hotelu Angela Beach Korfu

Angela Beach Korfu je celkově velmi krásný hotel, který vám můžeme jenom doporučit. Je dobře vybavený, na krásném místě a navíc i cenově přijatelný. Jenom těžko se na něm hledají nějaké negativa.

Ostatně stačí, když se podíváte na recenze od ostatních návštěvníků třeba na Invii, které jsou také velmi pozitivní.

Ale teď už samotná čísla. Na Google firmách má hotel hodnocení 4,2 bodů na 165 recenzí. Na Tripadvisoru má spíš průměrných 3,5 bodu. Na populárním Booking.com je to slušných 8,2 bodů.

Pokud hledáte místo, kde strávit krásnou letní dovolenou, tak Angela Beach na ostrově Korfu vás určitě nezklame! Za nás rozhodně doporučujeme.

81 Komentář

Diskuze ke článku