Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pomůžeme Vám s výběrem hotelu

Chystáte se na cestu a potřebujete najít nejlepší ubytování / hotel? Výběr hotelu je pro nás hračka. Rádi Vám s tím pomůžeme. Právě proto vznikl tento web. S výběrem hotelu podle požadavků máme dlouholeté zkušenosti. Známe i tajné triky.

Osobní pomoc s výběrem hotelu

Rádi vám pomůžeme. Neváhejte využít tohoto kontaktního formuláře nebo nám můžete napsat na email recepce@hotelove.cz. Výsledek bude stejný. Přijde nám zpráva, na kterou budeme rychle reagovat a obratem Vám pošlete několik doporučení na hotely i s odkazy.

Pomůžeme Vám s výběrem hotelu

[note note_color=“#ccff99″]

Děláme to zdarma ♥

Tento web vznikl k lásce k cestování. Rádi Vám pomůžeme s výběrem hotelů a to naprosto zdarma.[/note]

Co je potřeba?

Stačí nám jenom pár základních informací. Hlavně místo kam se chystáte a váš přibližný rozpočet. Za další upřesnění jako termín nebo vaše představy budeme samozřejmě rádi, ale není to úplně nutné.

Věřte, že v dané cenové relaci Vám doporučíme nejlepší hotely. Do hodnocení zahrnujeme i věci, které by vás třeba ani nenapadly (čtvrť města, doplňkové služby, styl hotelu).

Umíme najít to nejlepší.

Kdo Vám bude pomáhat?

Za Hotelove.cz stojí celý team lidí. Vaším hlavním průvodce, který čeká na emailu ale je…

Karel Procházka

Navštívil jsem snad všechny větší města Evropy a další za její hranicí. Paříž, Londýn, Berlín, Řím, Barcelona, Vídeň, Neapol, Dubrovník tam všude jsem byl. Vždy jsem si hotel vybíral velmi pečlivě a nikdy jsem nebyl zklamaný. Nevyhledávám ty nejluxusnější hotely, ale ty s nejlepším poměrem cena/výkon. Teď můžu část tohoto know how předat i Vám.

S výběrem hotelů mám mnoho zkušeností a pomáhá mi v tom i moje vzdělání. Na vysoké škole jsem vystudoval informatiku a cestovní ruch, což jsou dva obory, které mi velmi pomáhají vyzrát na rezervační systémy.

Proč si nechat pomoci s výběrem hotelu?

Vyhledat hotel si samozřejmě můžete sami. Určitě to zvládnete, ale přesto si myslím, že má pár výhod si nechat pomoci:

  • Neztrácíte váš čas – výběr hotelu není na chvilku. Pokud chcete opravdu dobrý hotel, tak s jeho výběrem strávíte mnoho hodin.
  • Jsem rychlejší – pro mě už je to rutina. Vím jak správně hledat a podle čeho vybírat. Proto budu rychlejší.
  • Vím jak na to – Znám spoustu triků a fíglů. Hotelů pro sebe, příbuzné i další lidi jsem zarezervoval už stovky.
  • Doporučím věci na cestu – Co navštívit? Na co si dát pozor? Praktické informace pro cestovatele? I s tím Vám rád pomohu.
  • Zaručená kvalita – Cestovky a spousta hotelů Vám nedají úplné informace. Logicky se snaží ukázat v lepším světle, než je mnohdy skutečnost. Já nemám důvod vám lhát, všechno Vám řeknu tak jak to je.
  • Bonus – Můžu pro vás zařídit i nějaký hezký dárek nebo bonus. Opalovací krém na cestu k moři. Knižní průvodce na cestě do evropské metropole. Pojištění se slevou nebo úplně zdarma. Ano to myslím vážně!

Závěr

Pokud potřebujete pomoci s výběrem hotelu nebojte se na nás obrátit. Nic tím přeci nemůžete zkazit. Je to jednoduché, pohodlné a samozřejmě zdarma.

Diskuze ke článku