Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mapy Londýna ke stažení

Londýn je obrovské velkoměsto, které co do velikosti aglomerace a populace řadí mnohé statistiky k největším v Evropě. Jak se zde neztratit? Pomohou vám mapy Londýna ke stažení a tipy na aplikace, které jsem pro vás připravil. Navigace po městě pro vás bude hračka.

Obrazové mapy si můžete stáhnout do mobilu, tabletu nebo rovnou vytisknout. Aplikace nabízí více možností, ale potřebujete chytrý mobil.

Mapy Londýna ke stažení

Schématická mapa Londýna

Rozlišení 2.404 x 1.586 px, Velikost 850 Kb – To nejdůležitější v Londýně na jednoduché schématické mapce. Co stojí za vidění a jaké jsou hlavní trasy metra?
Mapa Londýna ke stažení

Mapa historických čtvrtí Londýna

Rozlišení 1.600 x 1.175 px, Velikost 496 Kb – Mapa Londýna z roku 1906, který ukazuje hlavní historické čtvrti, které se tak samozřejmě jmenují dodnes.
Mapy Londýna - Historická mapa z roku 1906

Mapa středověkého Londýna

Rozlišení 5.500x 4.382 px, Velikost 4,28 Mb – Takhle nějak vypadal Londýn na konci středověku. Na tehdejší poměry obrovské město. Dnes se ale zdá téměř prťavé.
Mapa středověkého Londýna.

Londýnské metro

Rozlišení 2.525×1.777 px, Velikost 1,56 Mb – Síť londýnského metra patří k jedněm z nejrozsáhlejších na světě. Ztratit se v ní není nic těžkého. Tato mapa metra vám pomůže s orientací.
Mapa Londýnského metra

[note note_color=“#ccff99″]

Náš tip

Chystáte se do Paříže? Pak by se vám mohly hodit také mapy Paříže ke stažení.[/note]

Mapa londýnské dopravy

Rozlišení 3.200 x 2.458x px, Velikost 2,66 Mb – Velmi podrobná mapa londýnské dopravy, díky které se rozhodně neztratíte. Navazuje na předchozí mapy, ale na rozdíl od nich tady najdete všechno. Všechny linky včetně dopravních pásem.
Podrobná dopravní mapa Londýna

Turistické atrakce Londýna

Rozlišení 1.408 x992x px, Velikost 233 Kb – Nejmenší a nejstarší mapka nakonec. Ukazuje hlavní turistické atrakce v centru, které se vyplatí navštívit.
Mapa památek v Londýně

Mapové aplikace

Věříme, že vám naše mapové tipy usnadní objevování Londýna. Je tu opravdu spousta nádherných míst k vidění, tak dobře plánuje, ať toho stiskněte co nejvíc.

Read english version about London maps at Hotelode.com.

Diskuze ke článku