Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Heroland Kutná Hora – Recenze, fotky, průvodce zábavním parkem

Heroland je úžasný dětský svět a zahrada, kterou najdete v malé středočeské obci Úmonín. Heroland je umístěn na ulici Březové 3 v okrese Kutná Hora.

Heroland se představuje

Heroland je největší dětský zábavní park na území naší vlasti, ve kterém najdete velkou porci dětských herních sestav, které dokonale zabaví malé i větší děti. O víkendech je zde navíc k dispozici pro celé rodiny speciální „občerstvení Heroland“, ve kterém je možné i opékání buřtů a špekáčků.

Heroland Kutná Hora recenze

Pro zdravé i handicapované děti

Heroland je skvělá atrakce pro všechny věkové kategorie dětí. Na rozloze 25 000 metrů čtverečních zde naleznete nejenom velkou porci úžasných herních sestav a prvků, ale také celou řadu poučných her pro rozvíjení jemné motoriky u dětí a handicapovaných. Edukační a poučné hry jsou zde seřazeny podle různých oborů a odvětví.

Děti si park zamilují

Hranolkoviště

Mezi nejzajímavějšími atrakcemi parku lze bezesporu zařadit vlastní patentovaný produkt parku Heroland, který se jmenuje Hranolkoviště.

Jedná se o velké „pískoviště“, které je plné dřevěných kostek různých velikostí, ze kterých vaše ratolesti mohou tvořit rozličné stavby a obrazce. Hranolkoviště je navíc prakticky zastíněné, takže chrání děti před ostrým sluníčkem.

Velké kostky jsou zdejší specialita

Herní hrad

Největší dominantou celého parku je velký herní hrad, který byl vyroben ze dřeva. Mohutný hrad můžete proběhnout různými směry a také ve dvou různých patrech. Z hradu rovněž vyvěrá barevný tobogán, který ústí do písku nebo malá skluzavka žluté barvy.

Minikáry pěkně sviští

Doprovodné akce

Od dubna do října je zde pro děti připraveno několik zajímavých doprovodných akcí. Za všechny zmiňme především otevřené malé dílny, kde si děti budou moci něco jednoduchého a snadného vyrobit a odnést si domů.

Celkový pohled na panorama Herolandu

Parkování

Parkoviště aut je zde po celou sezónu zadarmo. Parkoviště lemují celou plochu rozlehlého parku, takže vaše auto bude po celou dobu vaší návštěvy pod vaším dohledem a navíc bude velice rychle dostupné, takže nemusíte nikam daleko a složitě ke svému vozu chodit.

Park je připraven na děti všeho věku

Wifi připojení

Celý park je moderně vybaven, takže je mimo jiné pokryt bezdrátovým WIFI připojením k internetu, které je pro všechny návštěvníky zcela zdarma. Pokud se vám vybije váš chytrý telefon, můžete si ho bez problémů zdarma nabít v dobíjecím stojanu.

Domečků a prolézaček tady mají fůru

Vstupné a otevírací doba

Heroland je v provozu od 15. dubna do 15. října. V pondělí je zde otevřeno od 12 do 18 hodiny, v ostatní dny od 10 do 18 hodiny.

Vstup pro jedno dítě a jednoho dospělého vyjde ve všední den na 65 korun, o víkendech na 130 korun. Rodinné vstupné pak ve všední den stojí 195 korun, o víkendech 360 korun.

Heroland závěr

Heroland je skvělý zábavní park. Není sice tak obrovský jako Mirákulum, ale atrakcí tady najdete opravdu spoustu, včetně pár zvířátek a nechybí ani občerstvení. Je tady opravdu radost trávit čas!

Diskuze ke článku