Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Farmapark Soběhrdy – Průvodce farmou se spoustu atrakcí

Farmapark Soběhrdy se nachází ve stejnojmenném městě v Jihočeském kraji. Je to farma se zvířátky, prolézačkami a dalšími atrakce pro děti.

Farmapark Soběhrdy se představuje

Farmapark Soběhrdy je jedinečné místo pro rodiny s dětmi, kde na vlastní oči poznáte hodně exotických zvířat a můžete prožít celý den v ideálním souladu s přírodou.

Areál je situován v rozkošném údolí, kde je svěží vzduch a budete si zde připadat jako byste chodili ve zdravé podhorské krajině. A to vše nedaleko od Prahy v Soběhrdech.

Farmapark Soběhrdy je rájem pro děti

Popis areálu

Farmapark se nachází pouze 29 kilometrů od Prahy. Na celkové rozloze 250 000 metrů čtverečních najdete zcela odlišný svět, který vás dokonale vezme za srdce. Svůj domov zde mají zvířata z různých farem z celého světa.

Na vlastní oči spatříte, jak se kolem vás prochází exotičtí velbloudi, roztomilí klokani, decentní pštrosi, velcí buvoli či vysokohorské krávy.

Na mobily, tablety nebo televizi si tady ani nevzpomenou

Farmapark nabízí mnoho zábavy - třeba i opékání buřtů

Přímý kontakt se zvířaty

V areálu Farmaparku se dostanete do živého kontaktu se zdejšími zvířaty. Můžete si je pohladit a stát u nich v bezprostřední blízkosti.

Ochočená zvířata jsou přirozeně kolem vás a i ve velkých výbězích, kde jsou schopné se sami uživit. Můžete jim dát i předem připravené jídlo a poznat je v přirozeném prostředí, ve kterém žijí v různých částech naší planety.

Mnoho zvířat je možné si pohladit nebo nakrmit

Jedinečný koncept zábavy

Farmapark je jedinečné místo pro volný čas rodin s dětmi, který poskytuje neotřelý koncept zábavy pro všechny věkové kategorie a nadchne nadšence do zvířat. Zde prostě poznáte, jak se žilo v minulosti v naprostém souladu a harmonii s matkou přírodou.

Kdooo to přišel?

Život bez moderních technologií

Jeden ze základních cílů Farmaparku je, aby rodiče trávili se svými dětmi volný čas na čerstvém zdravém vzduchu a ukázali jim, jak se v minulosti žilo zcela bez moderních technologií.

Volný den tak můžete v klidu pobýt u ohniště, opéct si špekáčky, posvačit v trávě, nečinně posedět v houpacích sítích u rybníka, projít se v krásném prostředí, kde je chrámem pouze okouzlující příroda. Dále si zde můžete odpočinout na plovoucích molech či se opalovat na travnatých loukách.

Na děti tu čekají i dětská hřiště

Vstup se psy je zakázán

Psům je z veterinárních důvodů vstup do farmaparku zakázán.

Výběr atrakcí je opravdu veliký

Vstupné a otevírací doba

Jednodenní vstupné stojí pro dospělého návštěvníka 290 korun. Dětské vstupné stojí 249 korun. Přes týden je vstupné o sto korun snížené. Děti do 90 centimetrů mají vstup zdarma.

Za krmení zvířat zaplatíte 50 korun. Celý areál projdete zhruba za 3 hodiny.

Farmapark Soběhrdy je otevřen od dubna do října a o víkendech a svátcích. Od července do srpna je zde pak otevřeno každý den od 10 do 18 hodiny.

Farmapark Soběhrdy závěrečné shrnutí

Krásný den s rodinou. Přesně ten můžete prožít ve Farmparku Soběhdy. Je to opravdu hezké a zábavné místo se vším všudy. Spousta zvířat, netradiční vzdělávací atrakce, ale i mnoho prolézaček, houpaček a dětských hradů. Zkrátka takový malý idylický ráj.

Diskuze ke článku