Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Futurento Praha – Perfektní únikovka, nejlepší v Praze, recenze

Futurento Praha najdete v pražských Vysočanech na adrese Na Harfě 916/9a v areálu Tivo. Je to perfektní úniková hra jak po vizuální stránce, tak co do nápadu.

Futurento Praha se představuje

Futurento Praha je akční zábava pro 3 až 4 členné týmy, která vás zcela podmaní. Čeká vás hodně neotřelých úkolů, které zocelí vaší fyzickou kondici a zručnost, a to vše za přispění kolektivní spolupráce. Otestujte si, jak vaší kamarádi či spolupracovníci umí táhnout za jeden provaz.

Futurento je vizuálně nádherné

Vznik Futurenta

Vše vzniklo v bývalých strojírenských halách ČKD. Vzniklo zde něco, co je na území naší republiky zcela unikátní. Pozoruhodný příběh, který je vsazen do průmyslového prostředí, kde vás čeká hodně neotřelé zábavy a napínavého dobrodružství.

Svojí hlavu opravdu potrápíte

Popis areálu

Jednotlivé prvky z různých tuzemských zábavních areálů a parků, byly umístěny na plochu 2 000 metrů čtverečních a zdokonaleny tak, aby zapadaly do syrového průmyslového prostředí.

V továrním areálu najdete laserové bludiště, pozoruhodné bludiště v podzemí, prolézačky všeho druhu a opičí dráhy.

Nechybí zde ani velký bazén s plastovými míčky, který je největší v Evropě. Dále jsou zde pro vás připravené edukativní úkoly a napínavé únikové hry.

Chytrý telefon jako váš průvodce

Celou hrou Vás bude provázet chytrý telefon, který dostanete na začátku hry. Pomocí tohoto telefonu budete sbírat cenné body nebo otevírat dveře od místností.

Futuremento se rozkládá na obrovské ploše 2.000 metrů čtverečních

Občerstvení

Součástí velkého areálu je skvěle vybavený bar, který má venkovní i vnitřní posezení. Venku si můžete posedět na zahradě nebo pod pergolou. Po hrách budete jistě zcela propocení, takže jsou zde pro vás připravené moderní šatny a sprchy.

Jak se k Futurentu dostanete?

Ke skvělé a unikátní zábavě je rovněž skvělá a bez problémová dostupnost. Areál disponuje vlastním bezplatným parkovištěm, takže zde můžete dojet autem nebo autobusem, tramvají či metrem.

Pokud zvolíte autobus, tak musíte jet čísly 136, 177 a 195.

Pokud tramvají, pak musíte nasednout na linky 8 a 25.

Jestliže metrem, vystoupíte na stanici metra Vysočanská a pak půjdete pěšky zhruba pět minut.

Futurento Praha naleznete na Harfě ve Vysočanech

Oslava narozenin nebo skvělý rodinný výlet

Futurento je rovněž vhodným místem pro oslavu vašich narozenin nebo výlet s rodinnou či budování teambuldingu. Stačí udělat rezervaci telefonem 48 hodin dopředu.

Futuremento má svůj styl

Otevírací doby a vstupné

Otevírací doba zábavního parku je celoroční. Otevřeno je zde kromě pondělí každý den od 9 do 22 hodiny.

Základní vstupné pro dospělého je 1.190 korun, studentské 990 korun, dětské 749 korun. Rodinná vstupenka přijde vaši peněženku na 3978 korun. Hra, která trvá zhruba 180 minut, je vhodná pro děti od dvanácti let a je určena pro týmy čtyř osob.

Futuremento není levné, ale vyplatí se!

Futurento Praha závěrečné shrnutí

Futurento je skvělá uniková hra. Má v sobě to nejlepší, ze všech únikovek. Je to velkolepá hra, kde člověk potrápí nejenom svou hlavu, ale i tělo. Součástí jsou totiž různé prolézačky a nástrahy. Celé je to zasazené do unikátního průmyslového prostředí budoucnosti, který dodává hře šťávu.

Diskuze ke článku