Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fajnpark Chlumec nad Cidlinou – Geniální zábavní park pro děti

Fajnpark Chlumec nad Cidlinou je perfektní zábavní park pro děti. Opravdu velkolepý! Najdete ho ve stejnojmenném městě v Královehradeckém kraji.

Fajnpark Chlumec nad Cidlinou se představuje

Fajnpark je zábavním parkem pro všechny věkové kategorie, který byl koncipován a postaven podle docela nového moderního konceptu.

Tento originální park byl vybudován na místě bývalého vojenského prostoru v Chlumci nad Cidlinou. Celková rozloha parku činí dvanáct hektarů.

Fajnpark nabízí spoustu zajímavých atrakcí

Park pro všechny věkové kategorie

Při stavbě zábavního parku mysleli jeho strůjci na děti i dospělé, takže nikdo se zde nebude nudit.

Pro všechny věkové kategorie jsou připraveny jak sportovní aktivity, které protáhnou všechny údy vašeho tělo a procvičí všechny klouby, tak ale rovněž oddechové zóny, jejichž návštěva vzorně pohladí vaši duši a uklidní vaši mysl.

Zábavní park je opravdu veliký

Popis Fajnparku

Fajnpark propojuje hřiště na plážový tenis a volejbal, vodní a vzduchová děla a největší trampolínové centrum v České republice, které má název Hopsálkov.

Dále zde můžete jezdit na malých autíčkách nebo si hrát na hřišti pro nejmenší, které se jmenuje Miniměsto a je vybavené praktickým mlžítkem pro případy velmi parného a teplého počasí.

V miniměstečku se děti prohání miniautíčky

Nechybí ani stylový vláček

Hopsakoule

Pro všechny milovníky hopsání doporučuji vyzkoušet velké barevné gumové koule, které jsou naplněné vzduchem a jsou umístěné na písku.

Hopsálkov - největší trampolínové centrum v České republice

Výběhy se zvířátky

Fajnpark je také místem pravěkých i současných zvířat. Čeká vás zde například skvělý Dinoprales, který je plný pohybujících se a nahlas řvoucích prehistorických ještěrů.

Úžasná je také nenáročná procházka Zvířátkovem a Kozovem, při které se můžete procházet přímo výběhem s ovcemi, kozami, lamami, oslíky i roztomilými klokany.

Na závěr pak můžete vykonat procházku Bosovem, což je zdravá stezka bosou nohou, která vede poklidnou relaxační zónou.

Mají tady i parádní koupání

Občerstvení

Ve Fajnparku nechybí rovněž stylové občerstvení, které nabízí pestrá jídla i nápoje. Občerstvení se jmenuje Jedlíkov a objednat si zde kupříkladu můžete trhané kachní maso se zelím a bramborovými šiškami.

Všechny atrakce jsou navíc pravidelně kontrolovány proškoleným personálem a jako extra bonus je pro návštěvníky každý den nachystán pečlivě a svědomitě připravovaný bonusový program.

Vodní prvky děti milují

Výběr atrakcí je hodně široký

Otevírací doba a vstupné

Fajnpark je otevřen od dubna do října. V hlavní turistickou sezónu je park otevřen každý den od 10 do 19 hodin.

Základní vstupné činí 390 korun. Rodinná vstupenka (2 dospělí a 2 děti) stojí pro změnu 1490 korun. Děti do dvou let mají vstup zcela zdarma. Seniorská vstupenka stojí 230 korun. Poplatek za psa činí 80 korun.

Trochu netradiční autodrom

Fajnpark zábavní park shrnutí

Fajnpark Chlumec nad Cidlinou je skvělé místo! Zábavní park s desítkami různých atrakcí. Opravdu velkolepý a maximálně zábavný. Tady je radost pobýt a strávit letní den s dětmi. Každý si tady najde svou atrakci, ze které nebude chtít slézt.

Hlavní bazén je veliký!

V parku mají i parádní dinosaury

Diskuze ke článku