Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Duhový svět v Permoniu – Originální zábavní park pro děti, provedeme vás

Duhový svět najdete v moravském městě Oslavany v Jihomoravském kraji na ulici Padochovská 31. Je to unikátní zábavný park, který nadchne všechny děti.

Duhový svět se představuje

Dubový svět je situován uprostřed Strojíren v jihomoravském městě Oslavany. Najdete zde rajskou zahradu permoníků, kde se dostatečně vydovádějí malé i velké děti. Atrakcí je zde opravdu hodně.

Duhová svět má mnoho atrakcí!

Velké nadzemní bludiště

Kdo má v oblibě bludiště, bude zde nadšen. Najdete zde totiž největší nadzemní bludiště v České republice, které věrně napodobuje systém důmyslných a vynalézavých důlních chodeb a chodbiček.

Dále zde najdete důlní jezero, sopku propojenou s lanovým centrem, tajemný hluboký prales a důlní štoly s dalšími zábavnými atrakcemi.

Velkou zábavou je zde rovněž nově opravená těžební věž Kukla, která je vysoká 40 metrů. Z této věži je nádherný výhled do širokého okolí. V těžební věži si také můžete přečíst různé lidové pověsti, kterou jsou z moravských Oslavan a okolí.

Nový zábavný vodní prvek

Relaxační část parku

Duhový svět má ještě další novou část parku, která byla široké veřejnosti otevřená v květnu roku 2018. Jedná se o novou část parku, která slouží k příjemnému oddechu a relaxaci.

Zde najdete zábavní vodní prvky a duhovou krásnou vílu Permínku, která vás zcela jistě uhrane svými magickými kouzly a triky.

Na děti tady čeká zábava i vzdělání

Hra Duhová kapka

Součástí celého areálu je interaktivní hra Duhová kapka, která je určena zejména pro nejmladší návštěvníky. Hra je zaměřená na ochranu životního prostředí. Všechny děti zde obdrží za své úsilí, odvahu a odhodlání při záchraně krásné víly Permíny pěkný dáreček.

Děti při této interaktivní hře mají možnost hrát buďto s hrací kartou, nebo elektronicky za pomocí vlastních mobilních přístrojů nebo tabletů.

Jedna z originálních atrakcí Duhového světa

Lanový park je skvělý!

Dívčí svět

Duhový svět byl vybudován jako odlišný projekt k technickému parku Permonium, který všem návštěvníkům objasňuje dějiny těžby černého uhlí za podpory moderních technologií.

Duhový svět je tak spíše ženským světem, který osloví především děvčata a mladé slečny. Duhový svět s vílou Permínou vnáší do zábavního parku ženské prvky a elementy. Je směsicí zaoblených tvarů, atraktivních barev, vůní a emocí, které nadchnout především malé holky.

Děti tady ztratí pojem o čase

Otevírací doba a vstupné

Duhový svět má otevřeno pouze od června do konce srpna. O letních prázdninách je zde otevřeno každý den od 9:30 do 18:30 hodin.

Celodenní vstupné činí 140 korun. Tato cena je stejná pro dospělého i dětského návštěvníka.

V ceně vstupného do Duhového světa je k dispozici rovněž přístup do Těžní věže Kukla, Kavárny ve věži v parku Permonium a Hornické kantýny, kde se můžete vydatně občerstvit.

Mapa Duhového světa

Mapa Duhového světa

Duhový svět závěr

Duhový svět a Permonium je unikátní dětský zábavný park. V malém městečku Oslavany se podařilo vytvořit opravdu unikátní atrakci, která se i nadále rozrůstá. Děti si zde užijí zábavu a hry. Hodně se mi líbí i nové vodní prvky, které děti milují. Návštěvu Duhového světa vám tedy mohu upřímně jenom doporučit. Stojí to za to!

Diskuze ke článku