Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Pardubice – Kompletní osobní průvodce

Aquapark Pardubice je o moderní aquapark, který je situován nedaleko Výstavního a společenského centra Ideon. Přesněji je to na na ulici Jirásková 2664.

Aquapark Pardubice se představuje

Aquapark Pardubice je moderní aquacentrum s 50-metrovým bazénem, skvělým wellness centrem, populárními tobogány a nespoutanou divokou řekou.

Dlouhý bazén

Hlavní atrakcí aquaparku je padesátimetrový bazén, který splňuje přísné parametry pro závodní plavce, ale i pro kondiční i rekreační plavání. Jako jediný bazén u nás má speciální závodní bloky od prestižní firmy Omega. Tyto startovací bloky jsou používané na významných světových a evropských soutěžích.

Aquapark Pardubice je opravdu krásný a moderní

Vodní radovánky a Aquapark Pardubice

Vodní radovánky jsou dnes nedílnou součásti každého aquaparku, takže pardubický aquapark není výjimkou. Zvláště oblíbená je zde 34 metrů dlouhá troj-skluzavka nebo 102 metrů dlouhý tobogán „Megaslide“, který vás proveze i venkovní částí.

K divoké jízdě jsou zde k dispozici jedno nebo dvou místné čluny, které vás spolehlivě zavezou až do rekreačního bazénu.

Pohled na hlavní halu aquaparku

Rekreační bazén

V této části aquaparku vás čekají další zajímavé akční prvky. Vyzkoušet zde můžete například divoký vodopád, osvěžující masážní trysky nebo vodní chrliče různých tvarů a barev.

Pro nejmenší doporučuji vyzkoušet brouzdaliště s kamarádským delfínem a roztomilým vodním ježkem. Děti pak ještě určitě zabaví malá dětská skluzavka nebo zábavná vodní ucpávačka.

Člunový tobogán

Trojklouzačka je opravdovým hitem

Odvážné skoky do vody

Oddechnout si a relaxovat můžete ve dvou navzájem propojených masážních vířivkách. A pro ty smělejší je tu skokanský bazén, který je obohacen o horolezeckou stěnu. Pokud však nejste dobří horolezci, vězte, že velmi rychle spadnete do vody.

Relaxace pro dospělé

Další relaxační místo najdete ve wellness centrum, kde na vás čeká osvědčená finská sauna. Pokud máte v oblibě nižší teploty než jsou ve finské sauně, vyzkoušejte sněhovou komoru nebo infrakabinu.

Divoká řeka a umělé vlnobití

Pokud rádi sůl, dejte si pro změnu solnou lázeň, která vám přivane romantické moře přímo pod nos. Pokud chcete zažít něco nového, vyzkoušejte si tureckou lázeň nebo Kneippovu lázeň či bylinnou lázeň. Na úplný závěr pak můžete jít na sluneční louku, kde získáte nádherné a zdravé opálení.

Individuální tréninky

Díky ranní otevírací době můžete přes týden přijít trénovat a příjemně se protáhnout před denní pracovní směnou nebo školním vyučováním. V případě dlouhodobého tréninku jsou zde pro vás připraveni zkušení trenéři a instruktoři, kteří si vás vezmou do parády.

Další pohled na zábavní bazén - Aquapark Pardubice

Vstupné a otevírací doba Aquapark Pardubice

Celodenní vstupenka do Aquaparku Pardubice vyjde vaší peněženku na 140 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 120 korun. Vstup na 60 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 85 korun, dětského na 75 korun. Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Pardubice.

Aquapark Pardubice závěr

Aquapark Pardubice je velký aquapark s moderním zařízením a krásnými interiéry. Jenom těžko se hledá druhý podobný. Klenotem je dlouhý 50 metrový bazén a wellness centru. Zkrátka každý si zde najde ten svůj koutek zábavy a my vám návštěvu aquaparku Pardubice můžeme upřímně jenom doporučit.

Diskuze ke článku