Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Laguna Třebíč – Ceník, otevírací doba, všechny informace

Aquapark Laguna Třebíč je moderní vodní svět, ve kterém najdete tobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody a skvělou perličkovou lázeň.

Své tělo si navíc zde můžete hýčkat v krásném moderním wellness centru, které doslova láká k odpočinku a relaxaci.

Aquapark Laguna Třebíč se představuje

Hlavními atrakcemi aquaparku Laguna jsou vnitřní zábavní bazén a rychlý tobogán. Součástí vnitřního bazénu atypického tvaru s hloubkou 120 centimetrů a plochou okolo 197 metrů čtverečních je několik vodních radovánek a skvělých atrakcí.

Aquapark Laguna Třebíč má i velký plavecký bazén

Vodní plocha mimo jiné nabízí divokou řeku, zábavnou houpací kolébku, osvěžující chrliče vody, úžasná masážní a vířivá lůžka, 2 vířivé vany a úchvatnou podmořskou jeskyni s krásným akváriem.

Na ochozu bazénu pak najdete vyhřívané lavice, kde můžete dlouhé hodiny příjemně odpočívat a relaxovat.

Nový a moderní aquapark nabízí mnoho hracích prvků

V bazéně se často konají plavecké závody

Rychlý tobogán

Na adrenalinovém tobogánu s vlastním dojezdovým bazénem se vyřádí zejména vaše ratolesti.

Nástupní věž je vysoká 13,9 metrů nad zemí a dráha tobogánu měří 132 metrů. Rychlá dráha tobogánu vede krytými i otevřenými úseky, takže rychlá jízda dolů bude rozhodně bavit každého.

Dětský bazének je také oblíbený

Klidná část aquaparku

Kdo se dosyta nabaží dovádění na rychlém tobogánu, ten se může uvolnit ve venkovním bazénu s mírně slanou vodou. Vedle bazénu je také k dispozici travnatá plocha na opalování. Při stmívání se bazén krásně rozsvítí.

Chrliče vody a další atrakce

Saunový svět

V opravené saunové části je nově zřízený „Saunový svět“, který nadchne všechny příznivce zdravého otužování.

Hýčkat své tělo v této wellness části je možné ve všech 3 saunových kabinách s různou kapacitou a vybavením a v jedné kabině s vodní párou. Hlavním magnetem celé části je finská bylinková lázeň, která má kapacitu šest osob.

Saunový a wellness svět aquapark Laguna Třebíč

Krásná finská sauna

Ochlazovací bazének

Pro koho je aquapark Laguna Třebíč

Akvapark mohou využít nejenom nadšenci do vodních radovánek, ale také všichni kondiční plavci, kteří chtějí rekreačně nebo profesionálně pravidelně trénovat.

Občerstvení

K zahnáni hladu a žízně můžete využít mokrý bufet, který najdete v odpočinkové zóně u hlavního bazénu. Tady je k dispozici výdejové okno s nealkoholickými nápoji a s chutnými produkty z pizzerie, která nabízí své gastronomické služby v areálu Laguny.

Plavecké závody v aquapark Laguna Třebíč

Vstupné

Vstupenka na 60 minut do Aquaparku Laguna v Třebíči vyjde vaši peněženku na 70 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 60 korun.

Vstup na 90 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 100 korun, dětského na 85 korun.

Je to tady opravdu velké

Otevírací doba

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Aquaparku Laguna Třebíč.

Recepce Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna Třebíč závěr

Aquapark Laguna Třebíč je moderní a velmi dobře vybavený aquapark, který splňuje dnešní standardy. Vlastně svou velikostí překonává mnohá podobná centra. Když k tomu přičtěte velmi výhodné ceny vstupného, tak není co řešit.

Já osobně jsem navštívil mnoho desítek bazénů a aquaparků nejenom v Česku. Třeba v Praze snad úplně vše. Musím ale říct, že v aquaparku Třebíč se mi opravdu hodně líbilo a můžu vám ho jedině doporučit.

Diskuze ke článku