Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Kravaře průvodce – Ceník, otevírací doba, tipy

Aquapark Kravaře je super moderní multifunkční bazén, který najdete ve stejnojmenné moravské obci na ulici Kostelní 2075/28B. Aquapark se nachází naproti hotelu Buly Arena.

Aquapark Kravaře se představuje

Aquapark Kravaře je moderní bazén, který svým návštěvníkům nabízí plavecké vyžití v atraktivním prostředí, kde se budete cítit velmi dobře.

Kromě hlavního bazénu jsou zde ještě k dispozici různé vodní atrakce, které potěší zejména děti a mladší dorost. Pro rodiče a starší návštěvníky mohu pak doporučit vodní chrliče, vířivky a sauny.

Moderní aquapark Kravaře

Hlavní bazén s divokou řekou

Hlavní 25metrový bazén je určen nejenom pro rekreační plavání, ale také pro relaxaci a odpočinek. Hlavní bazén disponuje několika různými chrliči, vodními děly a masážními lavice.

Dále se zde můžete těšit na lehátka, jeskyně s bublery a osvěžujícím vodopádem.

Třešničkou na dortu hlavního bazénu je divoká řeka, která nadchne zejména mladší dorost. Součástí hlavního bazénu jsou dvě plavecké dráhy se startovacími bloky, které měří 25 metrů.

Aquapark zvenku

Teplota vody v hlavním bazénu se pohybuje okolo 30 stupňů Celsia.

Po schodišti je pak přístup k atrakci whirlpool, která je určena pro 6 osob. Teplota vody ve whirlpoolu je 34 stupňů Celsia.

Vodní atrakce pro děti a dorost

V další sekci bazénové haly jsou 2 malé bazény pro nejmenší děti s vodním hřibem. Hloubka vody v těchto bazénech se pohybuje od 40 do 60 centimetrů.

Kravaře mají opravdu velmi příjemný aquapark

Teplota vody je příjemných 30 stupňů Celsia.

Další super atrakcí aquaparku je rychlý tobogán, který měří 65 metrů a je vedený venkovním prostorem. Věž tobogánu je přístupná po schodišti. Dojezd je pak v pravé části bazénové haly.

Relaxační část

Kromě skvělých a adrenalinových vodních atrakcí jsou zde k dispozici i relaxační zařízení jako je úžasná pára nebo finská sauna. Kdo má v oblibě masáže, tak je může vyzkoušet v prvním patře, kde se také můžete posadit v baru s občerstvením.

Aquapark slouží i pro oblíbené hodiny plavání

Aquaerobic

Aquaerobic je zábavná forma cvičení, která využívá přirozeného odporu a vztlaku vody a představuje lehkou a nenásilnou formu fyzické zátěže, která vás zcela jistě nadchne.

Aquaerobic je zde k dispozici každé úterý od 19 do 19,45 hodin. Každou středu od 9 hodiny ranní je pak zde možnost vidět patnácti minutovou ukázku cvičení ve vodě, která vám udělá ucelený obrázek o této formě cvičení.

Děti se tady skvěle zabaví

Aquapark Kravaře vstupné (ceník)

Vstupenka na 60 minut do Aquaparku Kravaře vyjde vaší peněženku na 95 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 70 korun.

Vstup na 2 hodiny pak vyjde dospělého návštěvníka na 160 korun, dětského na 105 korun.

Kompletní ceník najdete na oficiální webové stránce.

Otevírací doba aquapark Kravaře

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Kravaře.

Aquapark Kravaře závěr

Bazén a aquapark Kravaře je opravdu velmi příjemné místo, kam vyrazit za relaxací nebo sportem. Moderní a čistý aquapark se všemi hlavními atrakcemi od tobogánu, přes divokou řeku až po dva dětské bazénky. Tady můžete strávit opravdu dobrý čas sami i s rodinou.

S návštěvou aquaparku Kravaře tedy rozhodně moc dlouho neváhejte!

Diskuze ke článku