Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Horažďovice průvodce – Ceník, otevírací doba, tipy

Aquapark Horažďovice je skvělý moderní multifunkční bazén, který najdete ve stejnojmenné obci na ulici Sportovní 1052.

Aquapark Horažďovice prošel v roce 2012 zásadní rekonstrukcí, která zastaralý bazén proměnila v moderní wellness centrum s vodními atrakcemi.

Aquapark Horažďovice se představuje

Aquapark Horažďovice je ideálním místem pro všechny, kteří mají zmožené a unavené svaly. Těm přijde vhod především zdejší vířivka a teplé masážní proudy.

Aquapark Horažďovice a tobogán

Aktivnější návštěvníci si pak zde mohou zaplavat v bazénu nebo vyzkoušet rychlý tobogán, který je dlouhý 62 metrů. Pro malé návštěvníky pak doporučuji dětský bazének se skluzavkami a skvělé masážní trysky.

Děti to tady milují

Tobogán je dlouhý 62 metrů

Relaxační atrakce pro dospělé

Dospělí návštěvníci se zde mohou těšit zejména na odpočinkovou perličkovou lázeň nebo vzduchový rošt či protiproud a divokou řeku.

Skvělý je taktéž kulový vodotrysk, který vám poskytne mimořádné odreagování od pracovních starostí a povinností.

Vodní chrliče a relaxační bazén

Saunový svět

V rámci saunového světa je možnost navštívit nejenom klasickou saunu, ale také parní lázeň a infrasaunu.

V páře a finské sauně se doporučuje pobyt od 10 do 15 minut, v infrasauně pak do 30 minut. Po krátkém odpočinku v relaxační zóně s modrými lehátkami, pak můžete návštěvu všech saun znovu zopakovat.

Dětský bazének má skvělou skluzavku

Vodní atrakce pro děti a dorost

Kromě již zmiňovaného rychlého tobogánu si zde děti mohou vyzkoušet pirátskou loď, na které si mohou zahrát na malé piráty z Karibiku. Malé děti rovněž ocení zábavnou vodní muchomůrku a další skluzavky.

Aquaerobic a fitness centrum

Každé úterý od 19 do 20 hodiny se můžete přihlásit na vodní aerobic, který je skvělým pohybem ve vodě pod vedením zkušené instruktorky, které vás ve vodě naučí efektivně cvičit.

Divoká řeka - v aquapark Horažďovice

Cena jedné lekce stojí 40 korun plus vstupné do bazénu. Lekce trvá celkem 45 minut. Cvičení je vhodné pro všechny věkové a váhové kategorie. Dále je zde k dispozici fitness centrum s horozeleckou stěnou.

Plavecká škola

V areálu aquaparku funguje taktéž soukromá Plavecká škola Horažďovice, která nabízí výuku plavání pro děti mateřských a základních škol. K dispozici je zde také plavání miminek.

Krásné zákoutí s dětským bazénkem

Vstupné aquapark Horažďovice

Vstupenka na 60 minut do Aquaparku Horažďovice vyjde vaší peněženku na sympatických 60 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 50 korun. Vstup na 2 hodiny pak vyjde dospělého návštěvníka na 100 korun, dětského na 70 korun. Rodinné vstupné na dvě hodiny pak přijde na 280 korun.

Aquapark Horažďovice panorama

Aquapark Horažďovice otevírací doba

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquaparku Horažďovice.

Plavecký bazén v aquaparku Horažďovice

Další pohled na hlavní bazén

Aquapark Horažďovice závěrečné shrnutí

Jaký je aquapark Horažďovice? Nám se maximálně líbí. Je to opravdu hezký a útulný aquapark. Ostatně z fotek u tohoto článku můžete sami posoudit, že jeho rekonstrukce se opravdu povedla. Atrakcí tady sice mají jenom pár, ale za to aquapark zaujme bezkonkurenční cenou. Celkově je to příjemné místo, kde se dobře tráví čas. Ať už si vyrazíte zaplavat a nebo s rodinou za trochou vodní zábavy.

Diskuze ke článku