Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nerf arény v České republice – Kde se vyblbnout s pistolemi značky Nerf?

Nerf arény jsou zábavná centra pro všechny děti zhruba od 6 a 8 let, které baví střílet a přitom si hrát. Jedná se o střelnice s oblíbenými pistolemi Nerf na pěnové náboje.

Dětská pistole Nerf Moduls TriStrikes

Mezi oblíbené nerf pistole u nás patří dětská pistole Nerf Modals TriStrikes, která má zásobník na 10 pěnových nábojů Elite, které jsou navržené pro vyšší přesnost. V balení jsou dál čtyři pěnové náboje Mega a pěnový náboj Raketa.

Nerf arény jsou připraveny na přestřelku

Pěnové náboje Mega mají větší tvar, takže jejich palba poskytne mnohem větší rozsah. Pěnový náboj Raketa má tvar malé rakety, takže je ideální pro dětský raketomet.

Dětská pistole Nerf Modals TriStrikes tak má celkem 3 způsoby střelby.

Zábavu si tady užij malí i velcí 

Nerf pistole jsou z odolného plastu

Nerf pistole jsou vyráběné z odolného plastu, takže hodně dlouho vydrží a jsou navíc velice lehké. Hmotnost jedné pistole se pohybuje okolo 2,3 kilogramů. Cena takové pistole včetně plastových nábojů je zhruba 2 000 korun. Existuje ale i mnoho levnějších modelů.

Seznam nerf arén v České republice

Na území České republiky je několik nerf arén. Mezi ty nejznámější patří nerf arény v Praze, Brně, Ostravě a Třebíče.

Nerf arény nabízí skvělou zábavu s pistolemi Nerf

Nerf aréna Ostrava

Nerf aréna Ostrava se nachází na Smetanovém náměstí v Ostravě Přívoze. V této aréně si děti od 6 do 13 let užijí pohodovou legraci a zábavu.

Při této pohodové sportovní aktivitě si děti ani neuvědomí, že sportují a dělají něco prospěšného pro své tělesné zdraví. V nerf aréně Ostrava si vaše ratolesti protáhnou svá těla.

Díky neustálému poskakování, běhání, krytí a rychlému uhýbání se zapojí všechny svaly na rukou i nohou. Nerf aréna je dětská pohybová aktivita, při které mohou hrát šest až šestnáct hráčů.

Nerf arény mají obvykle i zázemí pro hráče

Popis vybavení v nerf aréně Ostrava

Arzenál nerf arény Ostrava nabízí více jak 10 druhů různých pistolí a velkého množství nábojů. Pokud si chce vaše dítě zde hrát se svou vlastní pistolí, na kterou je zvyklé, bez problémů může.

Výběr Nerf zbraní je veliký

Cílem této pohybové aktivity je zasáhnout druhého soupeře a sám nebýt zasažen. Své dovednosti můžete ukázat v různých herních módech. Nabízí se zde mód vybíjené, hra na vlajky nebo dobývání základny.

Nerf Fun Arena Praha

Další skvělou nerf arénou u nás je Fun Arena Praha. Pražská Fun Arena není pouze místem chytlavé zábavy a odpočinku – jedná se o vkusný průmyslový prostor s duší a bohatými dějinami.

Nerfky nabízí spoustu zábavy!

Multifunkční Arénu najdete v centru areálu bývalého Nuselského pivovaru, který je od roku 2000 národní kulturní památkou. Fun Arena sídlí na Sokolovské ulici na Praze 9. Kromě skvělé nerf zábavy zde najdete i Paintball, Airsoft a Extreme archery.

Nerf arény závěr

Nerf arény je zábavný projekt střelnic, kde se každý může vylbnout s oblíbenými pistolkami Nerf. Na rozdíl od painballu je to absolutně bezpečná a bezbolestná zábava, takže je vhodná i pro menší děti. A ty si skutečně zařádí a zablbnou!

Diskuze ke článku