Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Merlin’s Kinderwelt Znojmo, Hatě – Průvodce skvělým zábavním parkem

Merlin’s Kinderwelt je velký zábavný dětský park. Najdete ho na hranicích – přechod Hatě mezi Rakouskem a Českou republikou v Hatích u Znojma v Jihomoravském kraji.

Merlin’s Kinderwelt se představuje

Merlin’s Kinderwelt je skvělá zábava a legrace pro malé i velké děti.

Pokud vaše děti rády šplhají a lezou, tak se zde mohou těšit na velké lanové centrum. Další adrenalin pak mohou dosyta užít na rychlé autodráze, ruském kole, super pirátské lodi, pirátské střelnici, kolotočích, zábavných skluzavkách a trampolínách.

Pro holky a malé dámy je zde k dispozici baby´s beach nebo pohodový tančící dětský vláček.

Merlin's Kinderwelt má venkovní i vnitřní část

Více než 200 atrakcí

V Merlinově Dětském světě zažijete kopec smíchu, veselí, zábavy a legrace. Najdete zde více než 200 atrakcí, která jsou nejenom na zemi, ale také ve vodě nebo ve vzduchu či pod střechou.

Na děti tady čeká spousta zábavy!

Atrakce pod střechou

K dispozici jsou zde rovněž víceúčelové prostory kina, kde si například můžete udělat parádní narozeninovou oslavu nebo školní párty či dětský karneval.

Atrakce na zemi

Pokud mohu doporučit nějakou super atrakci na zemi, tak určitě závodní formuli 1. Na sportovní formulce totiž můžete závodit i se svými rodiči nebo dokonce proti nim.

Pokud vás však nebaví závodit, tak si určitě vyzkoušejte mechanické bagry, na kterých můžete ukázat svoje skvělé „bagrovací“ dovednosti a schopnosti.

Hravý dětský svět plný barev

Minigolf

Pro všechny golfové příznivce je zde k dispozici minigolfové hřiště, kde se můžete těšit na 18 polí různých obtížností. Cena za jednu hru na osobu vás přijde na 25 korun. Kauce za půjčení golfové hole a bílého golfového míčku je 250 korun.

Merlin's Kinderwelt děti milují

Vodní atrakce

Pokud si chcete užít velkou porci vodní legrace a zábavy, tak si určitě vyzkoušejte vodní děla. Vodním tělem zde můžeš zasáhnout svého soupeře, takže jeho tričko bude pořádně mokré.

Další vodní atrakcí je pak adrenalinový water splash, který je určen pro děti do 10 let.

Venku je jedna atrakce vedle druhé

Zabaví se tady děti každého věku

Merlinovy tokeny

Vstup do celého areálu je zdarma. Za jednotlivé atrakce je však potřeba zaplatit a to prostřednictví Merlinových tokenů, což jsou žetony, které si můžete zakoupit ve výměnných automatech. Tokeny lze koupit buď za české koruny nebo za eura.

Excalibur City

Součástí Merlinova Dětského světa je také Excalibur City, což je rozsáhlé nákupní centrum, kde kupříkladu nakoupíte potraviny, oblečení a dětské hračky.

Stylové zařízení ma v Merlin's Kinderwelt i občerstvení

Otevírací doby a vstupné

Otevírací doba Merlinova Dětského světa je od května do srpna a to vždy od pátku do neděle od 10:00 do 19:00 hodiny.

Ceny tokenů jsou následující: 1 token 25 korun, 2 tokeny 50 korun, 4 tokeny 100 korun, 10 tokenů 200 korun, 26 tokenů 500 korun, 56 tokenů 1000 korun.

Hravá toaleta dětského světa

Merlin’s Kinderwelt závěrečné shrnutí

Merlin’s Kinderwelt je originální zábavní park. Německý název může být trochu matoucí stejně jako poloha na hraních. Pro mnoho Čechů si myslím, že tento park není moc známý. Což je velká škoda, protože je to opravdu velkolepý zábavní park a jeho návštěva může být pro děti skvělým zážitkem. Podobné parky v Disneyland stylu se u nás teprve rozvíjí.

Diskuze ke článku