Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mapy Madeiry ke stažení ve vysoké kvalitě

Madeira je sice malý, ale za to nádherný ostrůvek daleko v Atlantiku. Je proslulý svojí bujnou vegetací se spoustou květin. Je to hornatý ostrov, strmé útesy čnící nad hladinu jenom podporují jeho nekonečnou přírodní krásu. Mapy Madeiry pro vás!

Na této stránce vám přinášíme mapy Madeiry ke stažení ve skvělé kvalitě. Stačí si jenom vybrat a uložit tu nejlepší mapu do vašeho počítače, mobilu anebo tabletu.

Mapy Madeiry

Máme pro vás 8 povedených map, které ukazují Madeiru z mnoha rozdílných úhlů.

Mapa souostroví (JPG, rozlišení 800 x 632 px, velikost 42 kB) – Hezká a přehledná mapa ostrova Madeira a okolních ostrůvků, které k ní administrativně patří.

Mapa souostroví Madeira

 

Schématická mapa Madeiry (JPG, rozlišení 800 x 646 px, velikost 61 kB) – Podobná mapa jako první jenom o něco zjednodušená.

Schématická mapa Madeiry

 

Jednoduchá mapa Madeiry (JPG, rozlišení 3.000 x 2.436 px, velikost 271 kB) – Základní mapa ostrova Madeira, na které najdete skutečně jenom to hlavní a nejdůležitější.

Jednoduchá mapa Madeiry

 

Důležitá města a silnice (JPG, rozlišení 3.000 x 1.578 px, velikost 462 kB) – Hezká podrobná mapa, na které najdete prakticky všechny obce na Madeiře a hlavní dopravní tepnu.

Důležitá města a silnice

 

Hlavní silniční tepny ostrova (JPG, rozlišení 1.225 x 757 px, velikost 69 kB) – Detailnější mapa hlavních silnic na ostrově Madeira, škoda že jenom schématická.

Hlavní silniční tepny ostrova

 

Detailní mapa ostrova Madeira (JPG, rozlišení 3.000 x 2.425 px, velikost 320 kB) – Další detailní mapa ostrova a důležitých silnic.

Detailní mapa ostrova Madeira

 

Politická mapa ostrova (JPG, rozlišení 3.000 x 1.578 px, velikost 254 kB) – Mapa ukazuje politické neboli administrativní dělení ostrova Madeira.

Mapy Madeira - Politická mapa ostrova

 

Okresy ostrova Madeira (JPG, rozlišení 3.000 x 1.576 px, velikost 384 kB) – Tato mapa je velmi podobná té předchozí jenom ukazuje ještě detailnější pohled i na jednotlivé okrsky.

Okresy ostrova Madeira<

 

Mapy Madeiry online

Mapy ve formě obrázků jsou skvělé a mají mnoho výhod. V mnoha ohledech je ale předčí online mapové služby, které umožňují velmi detailní pohled až na úroveň jednotlivých ulic. Stačí si jenom zazoomovat. Nenahraditelná je také možnost kombinovat různé mapové vrstvy. Například klasickou mapu a letecké snímky. Tady najdete odkazy, které vám přímo otevřou mapu Madeiry v jednotlivých službách.

Mapy.cz – ostrov Madeira – Velmi přehledná a detailní mapa od domácího Seznam.cz.

Google mapy – ostrov Madeira – Etalon kvalitních map. Skvělé je na Madeiře i pokrytí streetview.

OpenStreetMap.org – ostrov Madeira – Otevřené mapy pro každého. Díky silné komunitě často jako první zaznamenají různé větší změny.

Použití našich map

Naše mapy nebo celý tento článek si můžete jednoduše uložit do mobilu a pak budete mít mapy kdykoliv k dispozici. Zmíněné aplikace Mapy.cz a Google maps také umožňují stáhnutí vybrané oblasti do mobilu. Mapy tak máte k dispozici kdykoliv, a to i bez připojení k internetu.

Mapy Madeiry závěr

Věříme, že vám následující mapy ostrova Madeira pomohou lépe se zorientovat. Madeira je nádherný ostrov, který rozhodně stojí za vidění. My máme obrovskou radost, že alespoň takto jsme mohli přispět k tomu, že se snad na ostrov vydáte i vy osobně.

Diskuze ke článku