Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Majaland Praha Tuchoměřice – Skvělý zábavní park na okraji Prahy

Majaland Praha se nachází na ulici Ke Kopanině 421 v Tuchoměřicích, což je obec, kterou najdete v okrese Praha-západ.

Majaland Praha se představuje

Majaland Praha je zábavní park pro celou rodinu, který je umístěn v sousedství letiště Václava Havla v Ruzyni. Jedná se o zbrusu nový zábavní park, který je zároveň největším krytým zábavním parkem na území naší vlasti.

Majaland má 12 velkých atrakcí

Moře atrakcí pod jednou střechou

V útrobách zábavního parku najdete celkem 12 moderních atrakcí.

Mezi nimi zde kupříkladu najdete 220 metrů dlouhou horskou dráhu, na které jedete rychlostí 40 kilometrů v hodině a po cestě uvidíte vikinga Vika a Halvara.

Dále se zde můžete povozit až na deset metrů vysokém kolotoči nebo vyzkoušet třiatřicetimetrovou skluzavku. Kdo má v oblibě obří atrakce, tak zde rozhodně nebude zklamán.

Najdou se tady i klasické atrakce

Obchody a restaurace

Vedle dvanáct atrakcí nabízí park rovněž dětské divadlo a restauraci U Máji, kde si můžete pochutnat na smaženém řízku s hranolky nebo na kuřecí roládě či na kachním stehýnku s bramborovými knedlíky.

Majaland Praha taktéž nabízí skvělou příležitost, jak oslavit narozeniny, jmeniny nebo uspořádat firemní večírek nebo zakusit veselou atmosféru koncertů dětských idolů.

Majaland je hravý dětský svět

Hračkářství Majaland

Velkou atrakcí zábavního parku je rovněž obří hračkářství, kde seženete téměř každou známou postavičku z dětských animovaných filmů a pohádek.

Pokud vám chybí zábavná včelka Mája nebo agilní pošťák Sam či prasátko Peppa, víte kam zavítat.

Balónky miluje snad každé dítě!

Muzeum dinosaurů

Kromě zábavního parku je zde možné navštívit zajímavé Muzeum dinosaurů nebo největší kolekci ikonických vozů Classic Cars Gallery.

Dále si zde v klidu můžete posedět na terase a sledovat přistávající letadla, která dosedají na ranvej nedalekého letiště Václava Havla.

Majaland nabízí krásné pohádkové prostředí

Obchody

Součástí jedné budovy jsou rovněž obchody, kde nakoupíte zboží za outletové ceny. Pod jednou střechou se nachází 80 obchodů a butiků.

Za všechny jmenujme módní obchod Nike Factory Store nebo obchod Peppe Jeans či My Style Milano. Svůj vůz můžete zdarma zaparkovat na krytém parkovišti.

Otevírací doby a vstupné

Otevírací doba zábavního parku je celoroční. Otevřeno je zde od pondělí do neděle od 10 do 20 hodiny.

Základní vstupné pro dítě, které měří nad jeden metr, stojí 399 korun ve všední den a 499 korun o víkendu. Děti do výšky 85 centimetrů mají vstup zdarma.

Vstupné do Muzea dinosaurů stojí pro děti od šesti do osmnácti let 299 korun ve všední den a 399 korun o víkendu. Výjimečná expozice aut Classic Cars Gallery, která čítá dvě stě prestižních vozů, je zdarma.

Děti si tady užijí spoustu zážitků

Majaland závěrečné shrnutí

Majaland je nový zábavní park! Je to park zaměřený na svět včelky Máji. Zábava pro děti každého věku. Tento park je unikátní tím, že tady mají i velké atrakce pod střechou, třeba horská dráha nebo velký řetízkáč jsou opravdu skvělé. Všechno je nové a hezky vymyšlené.

Majaland se nachází na okraji Prahy, takže je skvěle dostupný pro obyvatele hlavního města i středočeského kraje.

Pokud máte děti, tak si návštěvu Majalandu rozhodně nenechte ujít!

Diskuze ke článku