Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupaliště Hluk průvodce – Otevírací doba, vstupné, webkamera

Městské koupaliště Hluk patří k velmi oblíbeným. V létě tady opravdu můžete očekávat solidní hluk od dovádějících se dětí.

Hluk je malé městečko v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji. Obec má pouhých 4.400 obyvatel, ale za to výstavní koupaliště známé široko daleko.

Pohled na hlavní bazén na koupališti Hluk

Adresa koupaliště Hluk

Koupaliště se nachází jenom kousek od centra města (ulice Hlavní) za potokem Obluky. Adresa koupaliště je Družstevní II 267, 68725 Hluk.

Červená klouzačka je opravdu rychlá

Na co se těšit?

Areál koupaliště Hluk je rozlehlý a příjemný. Velké travnaté plochy se střídají s roztroušenými stromy. Většina plochy je ale na přímém slunci a v parných měsících jsou všechny místa pod stromy rychle obsazena. Bazény jsou zasazeny ve středu areálů – z každé strany je alespoň 30 metrů travnatého prostoru na deky.

Pohočika - ráno na koupališti Hluk

Bazény a atrakce:

  • Hlavní multifunkční bazén – má nepravidelný tvar o půdorysu 25 x 25 metrů. Vlastně to jsou 2 propojené bazény vjednom. Horní bazén má tři klasické plavecké dráhy (dlouhé právě 25 metrů). Dolní část tvoří půlkruhový zábavní bazén. Do něj ústí velká červená klouzačka.
  • Dětské brouzdaliště – tvoří tři malé šestiúhelníkové bazénky. Ty jsou vzájemně propojeny klouzačkami anebo schůdky.

Oba dva bazény jsou udělány z moderního nerezu, což je praktický a hezky vypadající materiál.

Hlavní atrakce pro všechny děti

Parkování a koupaliště Hluk

Přímo před koupalištěm Hluk se parkuje v ulici (Družstevní II.). Je zde připraveno asi 45 značených míst (na asfaltu). V létě se ale běžně parkuje i na druhé straně ulice na trávě. Obrubník je nízký, takže sem není problém vjet. Na trávě je více než dvojnásobek míst. Dohromady tedy stání pro více jak 100 míst.

Parkovat se dá i před nedalekou školkou anebo na polní cestě vedle u tenisových kurtů. S parkováním tady problém opravdu nebývá.

Služby a zábava v areálu koupaliště

Areál koupaliště nabízí služby a atrakce, jak jste asi většinou zvyklí. V areálu tedy kromě bazénů najdete:

  • Krásné moderní dětské hřiště.
  • Dobře zásobený bufet s nápoji i jídlem a krytým posezením.
  • Hřiště na beach volejbal.
  • Wifi zdarma.

Kolem bazénů je spousta místa na ležení

Otevírací doba

Standardní otevírací doba je od 9:00 – 20:00. Samozřejmě se ale řídí i podle aktuálního počasí. Aktuální informace můžete zjistit na Facebookové stránce. Nebo kontakt přímo na koupaliště je tel. 602 381 852.

Ceník vstupného

Druh vstupného Cena
Dospělý 80 Kč
Děti od 3 do 15 let, držitele průkazu ZTP a skupiny nad 10 osob na základě jmenného seznamu a schválení místostarostou obce 40 kč
Blok 20 vstupenek 60 Kč (celkem 1.200 Kč)
Dospělý – Po 18 hodině 40 kč
Dítě – Po 18 hodině 20 Kč
Dítě do 3 let Zdarma

* Ceník aktualizovaný k 1.7.2022. V roce 2022 nedošlo ke zvýšení cen.

Dětské brouzdaliště

Koupaliště můžete během dne opustit a zase se vrátit. Například na oběd nebo odpolední dětské spinkání. Každá vstupenka totiž opravňuje držitele ke dvěma vstupům na koupaliště během jednoho dne, pro druhý vstup je nutné předložit označenou vrácenku. To je velmi praktická možnost.

Pro děti je to tady hotový ráj

Bufet na koupališti Hluk

Koupaliště Hluk webkamera

Živé záběry z webkamery přímo na koupališti si můžete prohlédnout zde: www.webcamlive.cz/web-kamera-koupaliste-hluk-352

Koupaliště Hluk závěr

Koupaliště Hluk je velmi příjemné maloměstské koupaliště. Většinou bývají zařízení na menších jednoduší, ale tady mají opravdu parádní bazén s luxusním koupáním.

Všechno je moderní, čisté, hezké a vkusné. Čerstvě posekaná tráva láká k ulehnutí. Na městské koupaliště zkrátka paráda a hodnocení návěstníků na internetu všude tyto kvality jenom potvrzují.

Za nás vám tedy můžeme návštěvu koupaliště Hluk jenom doporučit. Věříme, že nebudete zklamáni.

Diskuze ke článku