Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Galerie Butovice – Průvodce skvělým nákupním centrem + Tajné tipy

Obchodní centrum Galerie Butovice je moderní obchodní budova, kterou najdete na ulici Radlická 117 na Praze 5. Velké obchodní centrum patří k nejlepším v Praze.

Historie Galerie Butovice

Obchodní centrum Galerie Butovice bylo veřejnosti otevřeno v roce 2005. Na začátku roku 2016 byla pak zahájena velká rekonstrukce obchodního centra. Obchod dostal novou vizáž a byla zde provedena modernizace nákupních pasáží, takže byla zvětšena celková nákupní plocha.

Galerie Butovice celkový pohled

Od roku 2016 je součástí obchodního centra také prodejna KIKA. Galerie Butovice je součástí portfolia mezinárodní společnosti INVESTIKA, investiční společnost, a.s. a o celkovou správu a všechny pronájmy se stará DSG Capital s.r.o.

Ulička v OC galerie Butovice před hypermarketem Albert

OC Galerie Butovice se představuje

Obchodní centrum má v současné době celkovou plochu 51.500 metrů čtverečních, čímž je Galerie šestým největším obchodním centrem v Praze.

Součástí obchodního centra jsou i nové podzemní garáže, kde můžete zdarma zaparkovat svůj vůz. Celková kapacita parkovacích míst je 1.400.

Další pohled na nákupní centrum

Co v obchodním centru najdete?

Galerie nabízí rozmanité služby a produkty ve více než 90 obchodech, které najdete ve dvou nadzemních patrech. V prvním poschodí nákupního centra kupříkladu najdete moderní velké fitness centrum, příjemný saunový svět i mnoho dětských skvělých a zábavních projektů.

V roce 2018 zde proběhla nákladná rekonstrukce

Které obchody v obchodním centru najdete?

Mezi nejžádanější obchody v Galerii Butovice patří obchod s elektronikou Electroworld či nábytek Jysk nebo Kika. Dále zde nakoupíte módní oblečení pro dámy a pány v obchodech New Yorker nebo dětské oblečení v obchodě Takko fashion.

Sportovní vybavení pak najdete v obchodě Intersport či Husky. Nechybí zde také knihkupectví Kosmas nebo populární drogerie DM či obchod se spodním prádlem Lindex.

Vjezd do podzemních garáží

Food court se dočkal krásné modernizace

Které restaurace v obchodním centru najdete?

Na dobrém jídle si můžete pochutnat na food courtu v 1. patře. Zde naleznete například můžete pochutnat v restauraci KFC nebo v Selské baště. Něco do ruky pak koupíte v rychlém občerstvení Pizza Hut nebo v Bageterii Boulevard. Jídlo pro vegetariány si pak můžete objednat ve zdravé restauraci Vegan Life. Dobré kafe či horkou čokoládu si pro změnu můžete vychutnat v kavárně Tchibo nebo ve stylové Golden Pacific Cafe. Na delikatesy pak můžete zajít do obchůdku Sklizeno nebo do obchodu Kili.

Na každý detail byl kladený důraz

Otevírací doba Obchodního centra

Obchodní centrum Galerie Butovice je otevřeno každý den od 9 hodiny ranní do 21 hodiny večerní. Většina kaváren a restaurací má však otevřeno od 10 hodiny ranní. Hlavní hypermarket Albert však otevírá již v 7 hodin ráno a zavírá ve 22 hodin večer.

OC Galerie Butovice v noci

Galerie Butovice závěr

Obchodní centrum Galerie Butovice je pěkné a moderní nákupní centrum. Díky modernizaci dokončené v roce 2018 patří k nejmodernějším u nás. Je to velmi příjemné centrum, které klade obrovský důraz na služby a zábavu. Najdete tady tak ledacos včetně organizace lékaře. To je skvělé a je jasné, že todle je směr, které budou následovat i další.

Osobně vám můžu doporučit zdejší pobočku Saunie v prvním patře nad hlavním vchodem.

Diskuze ke článku