Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chateau Mcely průvodce jedinečným zámkem a restaurací Piano Nobile

Chateau Mcely je zámecký hotel s vyhlášenou restaurací, který leží ve stejnojmenné obci ve Středočeském kraji necelou hodinu jízdy autem z Prahy. Je skvělým místem pro nevšední romantické pobyty, relaxaci v lázních, svatby, firemní setkání a pobyty rodiny s dětmi.

Chateau Mcely se představuje

Zámecký hotel Mcely má celkem 24 pokojů, které jsou nádherně a luxusně vybaveny. První poschodí hotelu je pestrou přehlídkou světadílů.

Mcely je opravdu krásný zámek

Můžete zde najít pokoje, jako je elegantní Evropa nebo tajuplný Orient. Druhé poschodí je pro změnu koncipované ve znamení času. Zde dominují pokoje nazvané podle měsíců v kalendářním roce.

Užít si můžete taktéž originální Prezidentské apartmá Agape, které je umístěné v samotné věži zámku a odkud budete mít špičkový výhled do okolní překrásné přírody.

Zámek Chateau Mcely má úžasnou zahradu

Chateau Mcely nabízí luxusní svezení

Špičková restaurace

Součástí zámeckého hotelu je vynikající a gurmánská restaurace Piano Nobile, která se opakovaně umisťuje mezi nejlepšími restauracemi u nás. V denní nabídce je tu sezónní á la carte menu s použitím kvalitních surovin hlavně od místních dodavatelů.

Zámecký biotop s wellness je naprosto skvělý

Interiér restaurace tvoří rovněž elegantní bar ve stylu vzdušné zimní zahrady Pátio Bellavista s průhledy do okolního zámeckého parku.

Kromě krásného výhledu si mohou hosté smlsnout na netradičních Signature koktejlů s ingrediencemi ze zámecké zahrady, esenciálními oleji a vlastními domácími sirupy.

Interiér zámeckého pokoje

Místní lázně

K dokonalosti pobytu vás uspokojí příjemné lázně Mcely Bouquet Spa, které disponují saunovým domečkem s parádní venkovní vířivkou.

Dále je zde přírodní koupací biotopické jezírko a skvělý přírodní fitness. Originální je rovněž ručně míchaná, čistě přírodní kosmetická linie Mcely Bouquet, jež vymyslela elegantní majitelka zámku, Inéz Cusumano.

Radost pohledět na sladěné interiéry

Anglický park

Anglický park, který obklopuje zámecký hotel Chateau Mcely, má celkovou rozlohu pět hektarů. Areál parku umožňuje pořádat menší turnaje v kroketu, pétanque nebo badmintonu.

Okolní Svatojiřský les je pak ideálním místem k romantickým procházkám, zdravému joggingu, projížďkám na kole či houbaření.

Chateau Mcely z výšky

Zámek Chateau Mcely

Kompletně opravený zámek Chateau Mcely byl v minulosti barokní venkovskou usedlostí šlechtického rodu Thurn-Taxisů, kteří na zámku Mcely pobývali až do roku 1947.

Mcely jsou úžasné místo pro romantický pobyt i výborný oběd či večeři

Zámecký hotel je v kurzu

Zámecký hotel Chateau Mcely se může honosit prestižním oceněním pětihvězdičkového ekologického hotelu. V roce 2008 obdržel jako první u nás prestižní cenu World Travel Awards. Hotel Chateau Mcely má své dobré renomé také v zahraničí, takže o zahraniční klientelu zde rozhodně není nouze.

Chateau Mcely závěr

Chateau Mcely je unikátní zámek, který není proslulý historickými expozicemi, ale tím, jak žije dnes. Skvělá restaurace Piano Nobile, luxusní hotel, eventy a vytříbené akce. Zámek Mcely předčí všechno ostatní ve svém okolí. Pokud máte tu možnost, dopřejte si ten luxus na chvíli i vy.

Diskuze ke článku