Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bazén Radlice v Praze – Otevírací doba, ceník, aktuality

Bazén Radlice sportovního klubu Motorlet Praha je krytý městský bazén, který se nachází na ulici Radlická 298/105. Bazén najdete kousíček od stanice metra Radlická, která se nachází na trasa B.

Bazén Radlice se představuje

Bazén v Radlicích se může pochlubit nejenom 25 metrovým bazénem, ale také dobře vybavenou posilovnou a sálem na aerobic a cycling.

Dále je zde velký aerobní sál, pilates studio, vacu studio, kryosauna a moderní solární studio podle nejnovějších norem opalování podle parametrů Evropské Unie.

Bazén Radlice v Praze je velmi oblíbený

Bazén a sauna

Uvnitř plaveckého centra je velký dvaceti pěti metrový bazén, který má celkem 6 drah a startovací bloky.

V prostorách bazénu můžete také využít malou finskou saunu a whirlpool bazén, kolem kterého je krásné tmavomodré obložení z malých kostiček.

Bazén nabízí rovněž výuku plavání pro širokou veřejnost i pro oddíl SK Motorlet Praha.

Probíhají zde různé akce

Sportovní centrum

Bazén v Radlicích je specifický v tom, že velká část komplexu je věnovaná posilovacím sportům. Zelenou zde má především aerobic, fitness a spinning.

Je tady opravdu hezké plavání

Ve Spinning Areně na vás bude čekat zkušení a profesionální instruktoři, kteří vás při spinningové jízdě budou za doprovodu rychlé hudby bavit a zároveň hecovat, abyste ze sebe vydali, co nejvíce energie.

Průvodce bazénem v Radlicích

Regenerační služby

Kromě bazénu a sportovního centra můžete zde ještě navštívit kadeřnictví, kosmetický salón, prodejnu sporttesterů a cestovní kancelář.

Pro milovníky regeneračních služeb pak doporučuji zdejší masáže, kryosaunu a solárium.

Solária jsou zde kupříkladu vybavena systémem P2, což jsou šetrné pigmentové zářivky díky kterým se podařilo sloučit záření UV – A a UV- B. K dispozici je zde dokonce jeden moderní přístroj pro opalování ve stoje.

Konají se tady i plavecké závody

Venkovní bazén Radlice

V letním období je zde k dispozici rovněž venkovní nerezový bazének, který má rozměry 13 x 7 metrů.

Letní bazén má ještě osvěžující chrliče a příjemný masážní rošt. Kolem bazénu je pak velká a příjemná letní zahrada, která má více jak 4 000 metrů čtverečních.

Bazén je hezky světlý

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na krytý bazén vyjde vaší peněženku na hodinu a patnáct minut na 130 Kč, respektive 110 korun. Vstupné na dvě hodiny a patnáct minut pak stojí 170, respektive 150 korun.

Rodinná vstupenka na hodinu a patnáct minut pak stojí 320 korun. Permanentka pro dospělého na deset vstupů vyjde 1200 korun, dětská 1050 korun.

Venkovní bazén v Radlicích

Provozní doba celého areálu je však velmi různorodá, takže na aktuální provoz bazénu se pro jistotu podívejte na oficiální webové stránky bazénu.

Bazén Radlice závěr

Bazén Radlice je opravdu hezký bazén v klidné části Prahy. Není úplně nejmodernější, přesto nabízí skvělou možnost, jak si zaplavat a k tomu i další doplňkové služby včetně hezké vířivky a sauny.

Z osobní zkušenosti vám ho můžeme jenom doporučit.

Diskuze ke článku