Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bazén Jindřichův Hradec – Osobní průvodce

Bazén Jindřichův Hradec je krytý i venkovní městský bazén, který se nachází na ulici Jáchymova 865. Bazén najdete u velké vodní plochy Vajgar. Od centra města je bazén vzdálen necelé dva kilometry.

Bazén Jindřichův Hradec se představuje

Krytý plavecký bazén Jindřichův Hradec má k dispozici sportovní a rekreační bazén s divokou řekou.

Bazén Jindřichův Hradec relaxační část

Dále vás zde čekají skvělé vířivky a další vodní atrakce včetně rychlého toboganu a parní kabiny. Sportovní bazén má celkem 6 drah.

Dětské oddělení má nejenom brouzdaliště, ale rovněž i dětský relaxační bazén se skluzavkou s mělkým dojezdem. Teplota vody je zde nad 30 stupňů Celsia, což je více než příjemná teplota.

Bazén Jindřichův Hradec je krásný a moderní

Technické parametry bazénů

Uvnitř plaveckého centra je velký 25-metrový bazén, který má šest drah a startovací bloky. Dále je zde malý bazén o rozměrech 9×6 metrů, který slouží k relaxaci a oddechu.

Součástí relaxačního bazénu jsou příjemné relaxační vzduchové lavice a především 2 vířivky. Teplota voda se zde konstantě pohybuje okolo 32 stupňů Celsia.

Lidi to tady mají rádi

Sauny

Pokud někoho nebaví plavání nebo relaxace ve vodě, může se vydat do saunového světa. Vybrat si zde můžete klasickou finskou saunu, bylinnou saunu nebo 2 infrasauny. Samozřejmostí je ochlazovací bazén, do kterého se dostanete přes nerezové schůdky.

Zabaví se tady malí i velcí

Bufet

Bufet plaveckého bazénu najdete ve vstupní hale, naproti recepci. Bufet je otevřen od pondělí do pátku od 9 do 19 hodin, přes víkendy, svátky a prázdniny od 11 do 19 hodiny. Na výběr je zde celá škála oplatků a čokolád, v létě pak zmrzlin a nanuků.

Je to špičkové místo pro relaxaci - nechybí ani saunový svět

Venkovní část

Plavecký bazén v Jindřichově Hradci má rovněž venkovní část, kde je pro děti a mládež hlavní atrakcí tobogán ve žluté barvě, který má délku 82 metrů.

Při spouštění se z tohoto tobogánu budete mít krásný výhled na přilehlou rozlehlou vodní plochu Vajgar. Dále je zde 25-metrový bazén a zelené oddechové plochy.

Pro milovníky míčových sportů je pak zde připraveno hřiště pro plážový volejbal.

Klasický bazén pro kondiční plavání

Vstupné bazén Jindřichův Hradec

Vstupenka na krytý bazén vyjde na hodinu vaší peněženku na 90, respektive 50 korun. Vstupné na celý den pak stojí 350, respektive 160 korun. Děti do výšky 110 centimetrů mají vstup zdarma.

Na sportovní plavce tady čeká 6 drah

K dispozici je taktéž rodinná vstupenka, který na jednu hodinu stojí 250 korun, na celý den pak 750 korun. Vstup do venkovního areálu pak na dvě hodiny stojí 60, respektive 30 korun.

Bazén Jindřichův Hradec otevírací doba

Provozní doba celého areálu je však velmi různorodá, takže na aktuální provoz bazénu se pro jistotu podívejte na oficiální webové stránky bazénu.

Zabaví se tady celé rodiny!

Bazén Jindřichův Hradec závěr

Bazén Jindřichův Hradec patří k těm opravdu velmi hezkým. Je radost ho navštívit a trávit tady nějaký čas. Z osobní zkušenosti vám můžu tento areál doporučit. Je tady skvělé koupání v létě i v zimě. Užijí si tady zkušení plavci, ale i děti.

Diskuze ke článku