Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Kuřim – Průvodce a moje tajné tipy!

Aquapark Kuřim je moderní vodní svět, který najdete v obci Kuřim v Jihomoravském kraji. Aquapark Kuřim se nachází na ulici Blanenská 1082 v bezprostřední blízkostí nákupního střediska Kaufland.

Aquapark Kuřim se představuje

Aquapark Kuřim je ideálním místem pro ty, kdo v oblibě sportují a mají rádi vodní atrakce. Moderní plovárna v Kuřimi je rovněž pro všechny, kteří chtějí relaxovat a pečovat o své zdraví a krásu.

Sportovně relaxační komplex v Kuřimi je skvělým místem, kde se rozhodně nebudete nudit. Ideální místo pro relaxaci i zábavu pro rodiny.

Moderní aquapark Kuřim

Popis aquaparku

Kuřimský aquapark se může pochlubit několika bazény a super rychlým tobogánem, který je 75 metrů dlouhý. Sklon tobogánu, který prochází vnější i vnitřní části plovárny, je deset procent. Výškový rozdíl skluzavky činí 7,4 metrů.

Aquapark Kuřim nabízí krásné prostředí

Dále zde narazíte na fitness centrum, relaxační a regenerační procedury. Nechybí zde ani sympatický dětský koutek a chutná restaurace.

Hlavním bazénem je zde 25-metrový sportovní bazén, který má celkem 4 dráhy.

Pro mladší a starší děti je pak určen školní bazén, které má unikátní posuvné dno. Rozměry tohoto bazénu jsou 10×6 metrů. Součástí bazénu jsou rovněž dva chrliče. Za pozornost stojí i zážitkový bazén, který má na délku 17 metrů a na šířku 12,5 metrů.

Pohled na aquaparkovou halu

Relaxační centrum

Relaxační centrum nabízí především netradiční medovou pivní koupel, která pohladí vaše tělo i duši. Dále si zde můžete objednat různé procedury ve špičkovém multifunkčním vanovém boxu, který umožňuje hydromasáž nebo podvodní a vibrační masáž.

Nechybí zde ani příjemná parní saunu nebo infrasauna. K dispozici jsou zde taktéž sympatické suché vodní masáže na vyhřívané podložce či multifunkční cvičební křeslo.

Tobogán je dlouhý 75 metrů

Wellness Kuřim s restaurací

Wellness Kuřim disponuje také útulnou restaurací se salónkem, který v letních měsících slouží jako bar pro venkovní koupaliště. Restaurace má celkem 84 míst k sezení, přičemž salónek je pro 40 osob.
K dispozici je zde také malé bistro, kde se vejde celkem 12 osob. Každý den se zde vaří tři druhy jídel. Obědové menu se vydává od 11 do 14 hodin.

Hlavní plavecký bazén

Vstupné a otevírací doba

Aquapark Kuřim je v provozu každý všední den od 8 do 21 hodin. O víkendech je zde otevřeno od 9 do 21 hodiny. Kondiční plavání je zde k dispozici každé pondělí a středu od 6:30 do 8 hodiny ranní.

Vstupenka na hodinu do Aquaparku Kuřim vyjde vaší peněženku na 250 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 210 korun.

Devadesát minut pobytu pak stojí dospělého 290, dítě 220 korun. Ranní kondiční plavání stojí dospělého 110 korun, dítě 95 korun.

Moderní vodní svět - aquapark Kuřim

Aquapark Kuřim závěrečné shrnutí

Aquapark Kuřim je velmi hezký moderní aquapark. Nabízí příjemné prostředí i skvělé služby. Dokonce by se dalo říci nadstandardní služby. Je to skvělé místo, kam vyrazit trávit volný čas.

A je úplně jedno jestli o samotě nebo s partnerem do Wellness a nebo s  rodinou si užít na vodních atrakcí. Návštěvu můžeme upřímně doporučit!

Diskuze ke článku