Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquapark Bohumín – Ceník, otevírací doba, průvodce

Aquapark Bohumín se nachází v Bohumíně v okrese Karviná na ulici Koperníkova 1216. Jedná se o moderní aquapark, který je součástí sportovního komplexu Bospor.

Aquapark Bohumín se představuje

Aquapark Bohumín je ideálním místem pro uvolnění vašeho těla i mysli. Areál nabízí nejenom oddech ve vodě, ale také různé vodní i suchozemské sportovní aktivity, při kterých přijdete na jiné myšlenky.

Aquapark Bohumín má skvělý tobogán

Popis plaveckého bazénu

Plavecký bazén má celkem 5 plaveckých drah a je na délku 25 metrů dlouhý. Dalším zdejším bazénem je relaxační bazén, který je vybaven příjemnými masážními tryskami, chrličem vody a malým vodopádem.

Relaxační bazén, který má teplotu vody 30 stupňů Celsia, je propojen průplavem s venkovním bazénem. Součástí relaxačního bazénu je také tobogán oranžové barvy, který je dlouhý 48 metrů.

Malé děti se pak mohou vydovádět na dětském brouzdališti.

Dospělí pak ocení příjemnou relaxaci ve whirlpool bazénu, kde se teplota vody pohybuje okolo 33 stupňů Celsia.

Vnitřní prostory aquaparku

Kurzy plavání pro děti

Aquacentrum Bohumín poskytuje kurzy plavání pro všechny věkové kategorie. Zvláště oblíbené jsou zde zejména kurzy pro kojence a dětí předškolního věku.

Dále je zde k dispozici kurz zdokonalení plavecké výuky, který je určen pro starší žáky základních a středních škol. Plavecká výuka probíhá v dopoledních hodinách od pondělí do čtvrtka.

Hlavní 25-metrový bazén má 5 drah

Saunový svět

V areálu aquacentra najdete i saunový svět, který disponuje 6 saunami. Konkrétně zde můžete vyzkoušet tři suché sauny včetně netradiční sauny v dřevěném sudu.

Také zde mají dvě infrasauny a jednu parní saunu. Součástí saunového světa je taktéž venkovní whirpool, kde se teplota vody pohybuje okolo příjemných 35 stupňů Celsia. Je zde také malý ochlazovací bazén.

Aquapark je moderní a hezky upravený

Občerstvení

V prostorách plaveckého bazénu se nachází aquabar, který najdete hned ve vstupní hale. V moderním prostředí aquabaru, které dominuje světlé zelené a šedá barva, si můžete objednat rychlé občerstvení včetně studených a horkých nápojů.

Aquapark Bohumín má i venkovní část

Hřiště pro plážový volejbal

V letních měsících si zde můžete také zahrát plážový volejbal. Tato možnost je v období od dubna do září a to vždy od pondělí do neděle od 7:00 do 21:00 hodin.

Šatny a zázemí bazénu

Vstupné a otevírací doba

Vstupenka na hodinu do Aquaparku Bohumín vyjde vaší peněženku na 95 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 55 korun. Další půlhodiny pobytu pak stojí 20, respektive 10 korun navíc.

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky Aquaparku Bohumín.

Aquapark Bohumín závěr

Aquapark Bohumín je moderní a velmi pěkný aquapark. Je hezky řešený, moderní a udržovaný. Nabízí dostatek možností pro sport i relaxaci. Zkrátka a jednoduše je radost tady trávit čas, kdykoliv v roce.

Diskuze ke článku