Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Webkamera Omiš online

Jak to vypadá v Omiši v Chorvatsku? Podívejte se na aktuální záběry z webkamer z oblíbeného letoviska. Sami se přesvědčíte o počasí, zaplněnosti pláží i atmosféře, které v Omiši právě panuje.

Něco málo o Omiši

Omiš je na poměry Chorvatského pobřeží spíše větší město. Má ostatně kolem 15.000 stálých obyvatel. V létě, ale toto číslo mohutně narůstá pod záplavou turistů. Omiš se nachází 30 kilometrů jihovýchodně od Splitu v opravdu nádherné snad až ikonické krajině.

Webkamera Omiš online pohled na centrum  z hor

Město bylo postaveno v ústí řeky Cetiny do moře. Město je obklopené vysokými pohořími Mosor a Omišskými Dináry, které protíná právě říčka Cetina v dech beroucím kaňonu. Kolem Cetiny je úžasná procházka a jezdí se zde i na raftech.

Omiš tak může nabídnout dovolenou spojenou nejenom s válením se na pláži, ale i aktivní turistiku. Zajímavých míst je v okolí samozřejmě ještě více. Městské opevnění Mirabella, pevnost Starigrad nebo historické jádro města.

Jak to vypadá v Omiši právě teď?

Zajímá vás počasí v Omiši? Jak jsou zaplněné pláže nebo jaký vládne ruch v městečku? A co průjezdnost silnic? Nebo se prostě jenom chcete nadechnout atmosféry před dovolenou. To všechno vám ukáže přenos z webkamer přímo z místa. I v Omiši samozřejmě jsou a my se s vámi o ně rádi podělíme. Výhodou je, že tak dostáváte aktuální a nezprostředkované informace.

Webkamera Omiš online

V Omiši je hned několik webkamer. Záběry z nich s krátkým popiskem naleznete níže. Po kliknutí na přehrávač se vám přehrají zrychleně záběry z posledních 24 hodin. Samozřejmě můžete pohled změnit nebo si ho nastavit jinak, jak jenom budete potřebovat.

Omiš: Omiš − Mouth of Cetina river

Záběry z nadelaké Postiry na ostrově Brač

Postira: Brač

Závěr

Webkamera Omiš je jednoduchý a pohodlný způsob, jak se předem informovat o nejnovější situaci v Omiši. Na pár kliknutí si zaletíte podívat do města vzdáleného více, než tisíc kilometrů. Snad vám tato možnost před vaší dovolenou v Chorvatsku přijde vhod.

Diskuze ke článku

0/100