Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Silvestr na horách 2022 – Kam vyrazit? Tipy na ubytování

Nový rok je tady! Kde ho ale nejlépe oslavit na horách? Poradíme kam vyrazit. Silvestr na horách je neopakovatelný zážitek, který by si nikdo neměl nechat ujít.

Silvestr na horách má kouzlo. Všude bílá peřina, která křupe pod nohama, z nebe se snáší nové vločky, každá rachejte duní do dálky. Není se čemu divit, že jsou Silvestrovské pobyty tak oblíbené. Mají je rádi, jak lidé, kteří se vyžívají ve společenské zábavě, tak třeba i sportovci, kteří mohou brzo od rána vyrazit na svah.

Není otázka, jestli vyrazit na Silvestra na hory. Pokud můžete, tak zkrátka musíte. Alespoň jednou! Spíš je otázka kam se vydat? V tomto článku vám shrneme pár našich tipů.

Špindlerův Mlýn Silvestr 2022

Pokud máte rádi bujarou zábavu, tak Špindl je jasná volba. Hlavně v centru to bude opravdu masakr, hlava na hlavě a opravdu hlučná zábava. Špindl je naštěstí veliký a pokud toužíte jenom po přiměřeném ruchu, tak určitě zkuste nedaleký Svatý Petr. Je to hned za kopcem a jsou tady i velké a kvalitní wellness hotely jako Orea Horal, Adam nebo Olympia.

Zábava na Silvestra je v plném proudu

Harrachov Silvestr 2022

Harrachov je velmi oblíbené silvestrovské středisko. Návštěvu si můžete zpříjemnit o prohlídku sklárny a pivovaru Novosad.

Pec pod Sněžkou Silvestr 2022

Pec pod Sněžkou je skvělá volba. Spíše menší chaty poskytují krásný výhled do údolí směrem k hotelu Horizont. Pokud si vyberete hotel dostatečně vysoko, tak budete mít úžasné výhledy na půlnoční ohňostroje.

Rokytnice nad Jizerou Silvestr 2022

Rokytnice je další zajímavé středisko, které se báječně hodí na strávení Silvestra. Patří spíše ke klidnějším, protože je roztahané po celém údolí. Rokytnice nad Jizerou je úžasné místo, pro lidi, kteří touží během silvestrovského pobytu si ještě zalyžovat.

Klínovec Silvestr 2022

Nejlepší středisko v Krušných horách je bezesporu Klínovec. Ubytovat se můžete v Božím Daru.

Lipno nad Vltavou Silvestr 2022

Další zajímavé místo na horách je Lipno nad Vltavou. Není to typické horské středisko už jenom protože se nachází přímo nad Lipenskou přehradou. Možná ale díky tomu zaujme i lidi, kteří netouží vyloženě po horách.

Silvestr na horách – Závěrečné shrnutí

Silvestr na horách je opravdu skvělý nápad. Tohle by si měl vyzkoušet alespoň jednou na život každý člověk. Velkou výhodou je, že české hory jsou tak blízko, že by to opravdu neměl být zásadní problém.

Diskuze ke článku