Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koupaliště Dobrák Brno Královo pole – Vstupné, otevírací doba

Koupaliště Dobrák se nachází na ulici Dobrovského 29 v Brně. Jedná se o jedno z nejlepších koupališť jihomoravské metropole.

Koupaliště Dobrák se představuje

Dobrák je moderně zrekonstruovaný areál, který nabízí celou řadu možností jak si zpříjemnit horký a slunný den strávený u vody. Najdete zde i Certifikované dětské hřiště a veselý FunPark, který je zaměřen hlavně na děti, ale užijí si zde i dospělí.

Koupaliště Dobrák je skvělé místo pro zábavu

Popis bazénů

Koupaliště Dobrák má 1 větší a 2 menší bazény. Větší bazén má na délku 40 metrů. Hloubka tohoto bazénu činí 1,6 metrů a handicapovaní návštěvníci se do většího bazénu dostanou pomocí hydraulického zvedáku.

Další 2 menší bazény jsou určeny pro plavce a děti, přičemž bazén pro děti ještě disponuje dětským brouzdalištěm.

Po ránu je tady klid

Sportovní vyžití

Kdo se nechce koupat, ten může využít například kurt na plážový volejbal nebo hřiště na minigolf či badminton. Je zde také možnost zapůjčení sportovního náčiní na soft tenis, stolní tenis nebo pétanque. Samozřejmostí je zapůjčení lehátek, slunečníků a ručníků. Koupaliště Dobrák má rovněž bezbariérový přístup.

Občerstvení

Pokud budete mít hlad a žízeň, tak v areálu koupaliště můžete například navštívit příjemný Garden bar nebo restauraci Butchers. Hned u velkého bazénu je pak situován Beach bar. Pro rychlé strávníky je zde také připraven kiosek s rychlým občerstvením.

Vkusné a moderně rekonstruované koupaliště s 2 hlavními bazény

FunPark

FunPark je specialitou místního koupaliště. Najdete zde opravdu velkou porci zábavy. K dispozici je kupříkladu sada víceúčelových trampolín, adrenalinové lanové centrum, spletité bludiště, hrací domečky, odpočinkový minigolf, zábavná bungee trampolína, jednomístné trampolíny nebo speciální dřevěné prolézačky.

Názory návštěvníků na koupaliště Dobrák

Návštěvníci koupaliště oceňují zejména FunPark zónu, kde je velké množství pohybových atrakcí. Děti se zde dobře zabaví a zároveň udělají něco pro své zdraví. Jedinou nevýhodou koupaliště Dobrák je, že parkoviště je od koupaliště příliš daleko.

Koupaliště Dobrák za pošmurného dne

Vstupné a otevírací doba

Celodenní vstupenka vyjde vaší peněženku přes týden na 215 korun. Děti pak zaplatí přes týden i přes víkend 125 korun, Provozní doba koupaliště se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky koupaliště.

* Ceník aktualizovaný k 1.7.2022.

Závěr koupaliště Dobrák

Koupaliště Dobrák nabízí nejlepší koupání na severu Brna. Nachází v moderním centru Brna v části jménem Královo pole. Vlastně přímo pod ním vedou známé Královopolské tunely. Je to vkusně rekonstruovaný areál s velkými travnatými plochami, které lákají k slunění. Koupaliště nabízí všechny obvyklé služby včetně občerstvení a možností zábavy. Zkrátka skvělá možnost osvěžení v rozpáleném středu města.

Diskuze ke článku