Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jungle Arena Most – Ceník, vstupné, otevírací doba, moje recenze

Dětské zábavní centrum Jungle Arena Most najdete ve městě Most na ulici Jaroslava Průchy1682.

Jungle Arena Most se představuje

Jungle Arena Most je zábavné rodinné centrum, kde si děti všech věkových kategorií najdou velké množství herních atrakcí a zajímavých herních koutků. Jungle Arena je přichystána zabavit celou rodinu od zimy až do podzimu.

Klouzačka v Jungle arena Most

Největší zábavní centrum v Ústeckém kraji

Jungle Arena je v současné době největší zábavné rodinné centrum v Ústeckém kraji. Je to jedinečné místo, kde můžete zažít skvělý den s vašimi ratolestmi. Navíc zde můžete prožít jednu noc nebo několik dní po sobě v rámci příměstského tábora.

Restaurace v Jungle aréně

Spousty zábavy pod jednou střechou

Dětské rodinné centrum je naplněné různými atrakcemi. Vaše děti zde mohou vyzkoušet houpačky, prolézačky, klouzačky, hravé kolotoče, nafukovací skákací hrad, trampolíny, závodní dráhy, vzduchová děla, kuličky, balónky a balóny.

Dále je zde dopravní hřiště, fotbalové hřiště, basketbalové hřiště, bobová dráha, horolezecká stěna a domeček v korunách jungle.

Děti si tady užijí spoustu zábavy

Kavárna s občerstvením

Součástí velké herny je rovněž nekuřácký areál s kavárnou a občerstvením, kde si v klidu můžete dát espreso nebo vídeňskou kávu.

V kavárně je navíc k dispozici bezplatné wifi připojení, takže vám umožní sledovat vaše emaily nebo číst zprávy z tuzemska nebo zahraničí.

Jungel aréna Most je největší v kraji

Střelecká aréna nebo lezecká stěna

Střelecká aréna a lezecká stěna patří k nejatraktivnějším částem celé arény. Střelecká aréna má k dispozici celkem čtyři vzduchová děla, která vystřelují pěnové míčky. Na lezecké stěně, která je pro děti zcela bezpečná, můžete pro změnu trénovat lezení i pády.

Skákací hrad

Skákací hrad je univerzálním místem pro všechny dovádivé a hyperaktivní děti. Nafukovací hrad vžluto-zeleném provedení se symboly zvířecích postaviček je připraven pro každého, kdo chce zkoušet odvážné skoky a divoké kotrmelce.

Jednotlivé atrakce probouzí zvědavost

Kokosová palma

Kokosová palma není živá, ale umí se náramně točit. Jedná se o veselý kolotoč pro malé návštěvníky. Kolotoč v zeleno-žlutých barvách povozí vaše ratolesti, které budou tímto umělým tropickým stromem určitě nadšeni.

Kolotoč

Vstupné Jungle Arena Most

Jednodenní vstupné stojí přes týden pro dítě 190 korun, pro dospělého 60 korun. Rodinné vstupné stojí 399 korun.

Jednodenní vstupné stojí přes víkend pro dítě 220 korun, pro dospělého 89 korun. Rodinné vstupné přes víkend vyjde vaši peněženku na 499 korun.

Žetony na autíčka pak stojí 1 žeton 20 korun, čtyři žetony 60 korun.

Lezecká stěna

Tunel několik metrů nad mořem

Otevírací doba

Jungle Arena Most je otevřena od pondělí do neděle. Kromě pondělí je zde otevřeno od 9 do 19 hodin.

Jungle Arena Most závěrečné shrnutí

Zábavní centrum Jungle Arena Most musí nadchnout každé dítě! Obrovské centrum s prolézačkami, atrakcemi, klouzačkami, hračkami, občerstvením. Zkrátka spousta zábavy pod jednou střechou.

Diskuze ke článku