Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Barber v Praze? Osobní doporučení Barber’s wife v Metropoli Zličín

Na těchto stránkách dáváme všem chlapům tipy na pivovary, skvělé hotely nebo třeba sauny. Máme rádi kvalitní služby, které mají nápad a styl. Takový je i barber Barber’s wife v OC Metropole Zličín.

Vchod do Barber’s wife

Nechat si narůst během koronavirové pandemie plnovous považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Čekal jsem nějakou reakci od manželky a okolí, ty ale kupodivu nepřišly. A když, tak jenom pozitivní. Vypadá to fakt dobře. Sedí mi to. Rodina i přátelé to berou, jako kdybych měl vousy odjakživa, a ne jenom od jara.

Jenže jsem zjistil jednu méně příjemnou věc – i o tudle chloubu je nutné se postarat. Bez zastřihnutí a náležité péče jsem měl po 8 týdnech spíš roští.

Poklady Metropole Zličín

Řešení se nabídlo samo, když jsme na začátku léta (když bylo ještě vše otevřené) navštívili metropoli Zličín. Jezdíme sem cca jednou za měsíc z Kladna na větší nákupy. Podnik Barber’s wife jsem nemohl minout, je umístěný v přízemí mezi hned mezi mými oblíbeným obchody (Alpine Pro, Electrowold), kde jinak trávím nejvíc času. Doslova strategická poloha. Taková ta klidnější boční ulička u vchodu 5, kde pak zmožený čekám v Cafe Infinity na rodinu.

Stylové pánské holičství

Pár barberů v Praze už jsem viděl, ale tento mě fakt zaujal. Hrubé bílé cihly, dřevo, kovové rámy kolem zrcadel. Téměř jak nějaký irský pub na přelomu 20. století. K mému překvapení tady whisky, rumu nebo pivo dokonce fakt nalévají. Na zpříjemnění čekaní geniální nápad. Pivko mají dokonce obrandované.

Tento barber v Praze NC Zličín jsem si oblíbil

Co je pro mě hlavní?

Přesně podobné detaily mám rád a měly by patřit k dobrým službám. Když se někdo prezentuje jako tradiční nebo poctivý nic neznamená, dokud to nedokáže. Možná tvrdý postoj, můj názor.

Vzal jsem si pánský barber sestřih a sestřih vousů „hot towell.“ Hotový rituál skládající se snad z 10 kroků. Ve zkratce: ošetření, napaření horkým ručníkem, zastříhnutí vousů, oholení břitvou, následná péče. U vlasů pak: mytí, střih, vysoušení. Příjemná péče, ale hlavně kvalitní výsledek. U mě rozhodně spokojenost. Pokud vás to zajímá, tak jsem byl u Borise. Fakt milý týpek, se kterým se dá pokecat o všem.

Mimochodem obrovská výhoda Barber’s wife je, že mají na webu online rezervaci, kde se přesně dá vybrat ke komu se chcete objednat. Pár kliknutí a příště můžu jít znovu k Borisovi. Formulář dobře funguje i na mobilu, zkrátka žádný problém.

Vrátím se?

Určitě plánuji další návštěvu. Teď s podzimní vlnou koronaviru mají v Barber’s wife samozřejmě zavřeno, ale už jsem rodině nahlásil, co si přeji k Vánocům. Dárkové vouchery jsou k mání i teď. Podobný podnik si zaslouží podpořit. Návštěva Barber’s wife je pro mě mnohem příjemnější volba, než trmácení se po obchodech s ženou a dětmi.

Diskuze ke článku