Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aquadrom Most průvodce – Ceník, otevírací doba, webkamera

Aquadrom Most je velký bazén s aquaparkem ve městě Most. Nabízí skvělé koupání v létě i zimě.

Najdete ho na ulici Topolová 801. Mostecký aquapark je situovaný u městského parku Šibenik.

Aquadrom Most se představuje

Aquapark je moderní aquacentrum, které nabízí celou řadu vodních radovánek.

K vodnímu skotačení slouží především 2 moderní tobogány a další vodní atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se systémem chrličů vody, dětský bazén pro výuku plavání a atraktivní lezecká síť nad vodou.

Hlavní hala Aquadrom Most

Venkovní i vnitřní koupání

Mostecký aquadrom je velké vodní centrum, které nabízí venkovní i vnitřní koupání. Přístup do aquadromu je bezbariérový a nabízí i wellness služby. V kryté části aquadromu jsou čtyři samostatné bazény.

Pro děti je to tady opravdu skvělé!

Pohled na dětskou zónu.

Hlavní atrakce Aquadrom Most

Mezi hlavní atrakce, které zde najdete, patří především dva adrenalinové tobogány, přičemž délka prvního je 90 a délka druhého 96 metrů. Dále zde můžete vyzkoušet divokou řeku, parní aroma kabinu s umělým deštěm nebo masážní lavice.

Velmi oblíbený je rovněž houpací záliv nebo dětské vodní atrakce. V kryté hale můžete rovněž navštívit „Mokré občerstvení“ s bohatým výběrem nápojů, sladkých pochutinek a rychlých jídel.

Saunový komplex

Součástí aquadromu je taktéž špičkový saunový komplex, který vám nabízí dvě klasické finské sauny a tři parní aroma kabinky. Oddělenou součástí saunového komplexu je pak solární studio.

Skvělá prolézačka, kterou nenajdete jenom tak v každém aquaparku

Popis bazénů

V kryté bazénové hale jsou hned čtyři samostatné bazény, přičemž ten rekreační bazén má hloubku od 1,0 do 1,4 metrů a teplota vody se zde pohybuje okolo 31 stupňů Celsia.

Další bazén je plavecký, který na délku měří 25 metrů a má pro změnu hloubku od 1,4 do 1,6 metrů s teplotou vody okolo 27 stupňů Celsia. Dále pak je zde dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,6 metrů a teplotou vody 32 stupňů Celsia. A nakonec vám představíme vířivý bazén – whirpool, který má teplotu vody 34 stupňů Celsia.

Nechybí ani relaxační část

Venkovní areál s letním koupalištěm

V letě má Aquadrom Most otevřen venkovní areál s třemi nerezovými bazény, přičemž ten rekreačně – plavecký s třemi plaveckými drahami má hloubku od 1,1 do 1,6 metrů.

V létě si děti mohou zaplavat v dětském bazénu i brouzdaliště. Takže se tady skvěle zabaví děti každého věku.

Pohled na Aquadrom Most z venku

Venkovní bazény – letní koupaliště

  • Rekreačně plavecký s třemi 25metrovými plaveckými drahami a hloubkou od 1,1 do 1,6 m
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,9 m
  • Brouzdaliště s hloubkou od 0 – 0,5 m

Otevírací doba

Den Provozní doba
Květen – Září
pondělí – neděle
9:00 – 19:00 hodin
Červen – srpen)
pondělí – neděle
9:00 – 20:00 hodin

Vstupné

Celodenní vstupenka do Aquadromu Most vyjde vaši peněženku na 290 korun, přičemž dětská vstupenka stojí 245 korun. Vstup na 60 minut pak vyjde dospělého návštěvníka na 110 korun, dětského na 95 korun. Ceny v roce 2021 jsou stejné jako v předešlém roce.

Provozní doba celého areálu se každý měsíc aktualizuje, takže doporučujeme se vždy podívat na oficiální webové stránky aquadromu Most.

Parkování

Hlavní parkoviště u ulice Topolová pojme na 100 aut. Z druhé strany je pak menší parkoviště v ulici ke koupališti s asi 25 místy. Hned vedle je prodejna Albert a dál poměrně vzdušná sídliště, kde se určitě nějaké parkovací místo najde i v tom nejhoroucejším létu.

Aquadrom Most závěr

Aquapark Aquadrom Most nabízí opravdu špičkové koupání. Je to místo pro sport i relaxaci. V létě i zimě. Osobně mám Aquadrom opravdu hodně rád, protože je to opravdu velkorysí a moderní areál. Tady si zkrátka přijde na své každý a přitom se jednotlivé skupiny nijak nerušení. Rodiny s malými dětmi i lidi, kteří si chtějí zaplavat kvůli kondičce. Také saunový svět má úroveň. Rovněž ceny jsou velmi příznivé. V podobném aquaparku v Praze byste rozhodně zaplatili více.

Diskuze ke článku