Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dinopark Liberec Plaza – Ceník, otevírací doba, recenze

Dinopark Liberec je jedinečný zábavní park, který nadchne návštěvníky všech generací. Park najdete v obchodním centru Plaza Liberec, který sídlí na ulici Palachova 1404.

Jediný krytý park v České republice

Dinopark Liberec se může pyšnit tím, že je to jediný krytý DinoPark s celoročním provozem. Navíc návštěvu parku můžete spojit s nakupováním, neboť park je umístěn do Nákupní galerii Plaza Liberec. Modely dinosaurů jsou tady jako živý!

Pod jednou střechou tak můžete vidět unikátně ztvárněnou historii Země z doby před 65 miliony let. Uvidíte speciální efekty, sedmdesát prehistorických modelů a rovněž mláďata těchto prehistorických zvířat.

Dinosauři jsou všude, kde se podíváš

Speciální efekty

Díky skvělému zázemí třípodlažního obchodního centra mohou provozovatelé naplno použít speciální efekty ve velkém měřítku. Jde kupříkladu o umělou mlhu, která bude mysticky stoupat z pravěkých močálů a bažin. Dále se zde můžete těšit na nefalšovanou tropickou bouřku s deštěm nebo laserová světla, která vás naprosto učarují.

Simulovaný velký třesk

Simulovaný třesk zažijete v otočném tubusu, ve kterém návštěvníci prožijí simulovaný velký třesk a pak si prohlédnou jednotlivá údobí pravěku s typickými pravěkými zvířaty.

Dinopark je v provozu po celý rok

V libereckém DinoParku je celkem 70 modelů dinosaurů v životních velikostech. Všechny modely jsou propracované do nejmenších detailů v celkem třiceti výjevech a doprovázených patřičnými zvukovými efekty.

Dinopark Liberec 4D kino

Nakouknout můžete rovněž do 4D kina. V tomto kině uvidíte speciálně vyrobený panoramatický film, ve kterém se stanete součástí příběhu kluka Filipa a dívky Hermíny. Tyto děti se díky kouzlu promění v malé dinosauří kamarády Fina Dina a Dinu Minu. Ti se stanou spolehlivými průvodci říší druhohor. Návštěvníci je spatří nejen v panoramatickém filmu, ale i ve všech DinoParcích po celé České republice.

Plakát lákající na Dinopark Liberec

Další atrakce

V libereckém DinoParku, který má rozlohu 6 tisíc m2, najdete také dětské paleontologické hřiště nebo odvážnou stezku DinoTrek a DinoLaser. Ve stylu druhohor pak objevíte skvělý obchůdek se suvenýry DinoShop nebo občerstvovací kiosek DinoCafé i DinoGril.

Někteří dinosauři byly opravdu bizardní

Vstupné Dinopark Liberec

Jednodenní vstupné stojí pro dospělého návštěvníka 180 Kč. Dětské vstupné pak stojí 120 korun. Roční pergamentka pak vyjde vaší peněženku na 1.000 korun, respektive 700 korun.

Vstupné Dinopark Liberec ceník

Dinopark Liberec otevírací doba

Dinopark Liberec je otevřen po celý rok od 9 do 19 hodin, pouze o prázdninách je park otevřen od 9 do 20 hodin. Poslední vstup je možný hodinu před zavírací dobou.

Závěr Dinopark Liberec

Dinopark Liberec v nákupním centru Plaza je velmi příjemným místem k návštěvě, který hravě zabaví celou rodinu. Na rozdíl od jiným sesterských parků je skvělé, že tento funguje po celý rok. Za nás vás tedy návštěvu Dinoparku Liberec můžeme jenom doporučit.

Diskuze ke článku